Spring naar bijdragen

Nieuwsgroep download snelheid


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  3
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  05/20/07
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

Hallo, ik ben vanmiddag begonnen met het downloaden via nieuwsgroepen, ik deed het altijd met

bittornado maar sinds ik tele2 heb valt m'n internet weg zodra k begin te downloaden. maar het probleem is nu dat ik met nieuwsgroepen geen hogere downloadsnelheid haal als 65 KB/ps.

Ik heb een uitzondering gemaakt in de windows firewall, ik heb poort 119 open gezet in mijn router, maar nog gaat hij niet sneller. Terwijl als gewoon via internet download gaat het ongeveer met 250 KB/ps. Weet iemand misschien hoe ik dit kan oplossen?

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 3
  • Reacties 3
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic

Populaire dagen

Top Posters In Dit Topic


  • Bijdragen:  696
  • Waardering:   2
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  10/03/06
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Het zou te maken kunnen hebben met het aantal verbindingen

en de snelheid van de server van Tele 2.

Je kunt kunt dat waarschijnlijk wel terug vinden op de faq daar.

Een test accountje van een betaalde server zal denk ik

wel duidelijk maken of het idd daar aan ligt.  ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 2
  • 696

  • Bijdragen:  3
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  05/20/07
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

Ik heb op tele2.nl gekeken en daar staat idd dat ik 2 verbindingen van 256 kbit heb,

en op een andere topic heb ik gelezen dat je je verbinding moet delen door 8,

512/8 is 64 dus mijn downloadsnelheid klopt wel.

iig bedankt

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 3

  • Bijdragen:  3532
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  10/29/06
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit
  • Leeftijd:  53

wanneer je een snellere verbinding wilt, kun je misschien overwegen om je abonnement bij tele2 te verhogen. een payserver zoals bv eweka (www.eweka.nl) kan ook helpen.

het is in ieder geval wel zo dat je met nieuwsgroepen constante download hebt in tegenstelling tot torrents warbij de snelheid afhankelijk is van het aantal seeders/ leechers.

daarnaast download je alleen maar en dat is dan weer legaal :)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 3.5k

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.

Mededelingen


  • Recent nieuwsbericht

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    bikerbob

    Geplaatst

    Langzaam maar zeker gaat de site weer goed werken, We zijn er druk mee bezig.

    qtr

    Geplaatst

    Everything – De Zoekhond die Windows Nooit Had Ken je dat? Je zoekt dat ene bestand, je weet zeker dat het ergens op je computer of netwerk staat, maar Windows’ zoekfunctie lijkt meer op een slak dan op een speurhond. Gelukkig is er Everything, en deze tool verandert zoeken in vinden. Vanaf het moment dat je Everything installeert, voelt het alsof je computer plots een fotografisch geheugen heeft gekregen. Tik een paar letters in, en BAM – instant resultaten. Geen wachttijden, geen indexeringsgedoe, gewoon bliksemsnel. Zelfs als je maar een stukje van een bestandsnaam weet, tovert Everything het in een fractie van een seconde tevoorschijn. Handige functies en instellingen Filters & Wildcards – Zoek je alleen naar PDF’s of MP3-bestanden? Gebruik filters als *.pdf of *.mp3 en Everything toont alleen relevante resultaten. Live-updates – Verplaatst, verwijdert of hernoemt een bestand? Everything past de zoekresultaten direct aan. Netwerk zoeken & Meerdere locaties – Door netwerkshares (\\server\map) en externe schijven toe te voegen, doorzoek je moeiteloos bestanden op andere computers of NAS-systemen. Handig voor thuisnetwerken en kantoren! Geavanceerde zoekoperators – Combineer zoektermen met AND, OR en NOT voor nog preciezere resultaten. Bookmark je zoekopdrachten – Veelgebruikte zoekopdrachten sla je op voor snel hergebruik. Snelle toets combinaties – Open Everything met Ctrl + Shift + F of stel je eigen short cut in. Lichtgewicht maar krachtig Het mooiste? Het programma is belachelijk licht. Waar andere zoektools je systeem laten zuchten en steunen, draait Everything soepel op de achtergrond zonder ook maar een kik te geven. Alsof het er niet is, totdat je het nodig hebt – de perfecte huisgenoot. Kortom, Everything is de zoekfunctie die Windows al jaren had moeten hebben. Eenmaal geprobeerd, wil je nooit meer zonder! En hé,  we blijven Nederlanders: Gratis  https://www.voidtools.com/
  • Recente prestatie

    • Paqal heeft zojuist een badge verdient
      Eén week actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...