Spring naar bijdragen

Rar en SFV bestanden


Gast aniger

Aanbevolen reactie

Hallo allemaal,

Laat ik het hier maar eens proberen daar het moeilijk schijnt te zijn om er een antwoord op te geven.

Daar ga ik dan!

Ik heb SpongeBob SquarePants Movie 2004 Custom NL Subb.

Er bevinden zich allemaal Rar bestanden in

Er bevindt zich een SFV bestand in. Deze heb ik laten controleren en alles is compleet ( geeft die aan )

En ik heb R77 bestanden die zo niet te openen of uit te pakken zijn.

Er is geen rar bestand bij die begint met 00 of de rar.extentie

Uiteindelijk maar de eerste rar bestand uitgepakt. Dat gaat goed, maar wat schetst mijn verbazing?? Het is een bestand geworden welke je normaliter in PaintShop zou openen. Maar dat doet die uiteraard niet.

Dus ook daar kan ik verder niets meer mee.

Wie kan dit raadsel oplossen?

Heel graag!!!!

Bij voorbaat dank

Groet Sanyu

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 0
  • Reacties 19
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic

Gast leecherhehe

jah jonge et ziet er raar uit . zijn het gewoon allemaal van die winrar boekjes ? die film?

dan kijk ik wel ffies verder :silly:

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 0

Hallo Silly,

Hieronder heb ik beschreven wat ik tot nu toe heb gedaan. Misschien duidelijker voor U?

Wat ik alwel gedaan heb is naar de info gekeken met de speciale viewer.

Daarin staat een advies en wel het volgende:

Our advice is: just burn the .img files directly to your DVD-/+R

Don`t extract as this will damage the dvd structure we\'ve If you do extract, make sure you burn all the folders. Don\'t extract, created We promise you won\'t regret downloading this release from SuPReME. Don\'t forget, making custom subtitled discs is a lot of work.So remember that when you comment on the releases.

Ik heb toen al die rars en die files SpongeBob su premie R30 t/m SpongeBob su-premie 81 gebrand op dvd, maar alles is alleen maar gekopieerd. Ik zie nergens img files staan

Ik wacht weer rustig af enneuh..vast bedankt

SanShi

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 0
  • Oud-beheerder

  • Bijdragen:  26218
  • Waardering:   2934
  • Prestatiepunten:  25046
  • Dagen gewonnen:  265
  • Lid sinds:  12/17/11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Open 1 van de \"getal\" bestanden met winrar. Dan zie je de IMG file en deze kan je uitpakken. Dan kan je de img file branden of mouten :woohoo:

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 2.9k
  • 26.2k
  • 265

Dank je DueN

Wat je hebt geschreven heb ik gedaan, dus een van de getalbestanden uitgepakt. Dit werd dus een image ( met een Paintshop logo )

Dan begrijp ik dat ik weer deze image uit moet pakken? Als dat zo is, ook met winrar?

Hopelijk ben je nog wakker

Groet

SanShi

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 0
Gast leecherhehe

nee je moet hem gwoon branden of je kan hem ook afspelen in een virtuele schijf :silly: succes :laugh: :laugh:

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 0

Dank u wel Leecherhehe,

Morgen ga ik het proberen en zal het zeker laten weten.

Allen hartelijk dank voor de joviale hulp.

BEDANKT!!!

Slaap lekker en morgen gezond weer op. Blijf maar lekker in bed met dit sneeuwgedoe. Trouwens wel een prachtig gezicht.

Groet

SanShi

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 0

Hallo en goede morgen aan allen,

HET IS GELUKT!!!!! iK HEB HET GEBRAND!!!! FANTASTISCH DUS MET JULLIE HULP.

DANK JULLIE WEL EN EEN FIJNE DAG ALLEMAAL

GROET

SANYU ( oja, ik zal nog wel eens terugkomen daar ik echt een beginneling ben.

Eerst ga ik uiteraard goed zoeken of ik het kan vinden, maar dan kom ikkke terug op dit forum )

Trouwens ik ben wel heel enthousiast hoor met dit, maar ik zocht eigenlijk

het pc spel van SpongBob squarepants de film. Ik kan het maar eenmaal vinden in het Engels en dan wordt hij niet gedownload.

Iemand een idee?

Ik durf nu wel veel te vragen toch?

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 0
  • Oud-beheerder

  • Bijdragen:  26218
  • Waardering:   2934
  • Prestatiepunten:  25046
  • Dagen gewonnen:  265
  • Lid sinds:  12/17/11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Je wilt dus het spel van SpongBob squarepants?

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 2.9k
  • 26.2k
  • 265

Hoi DukeN en Sebasju,

Heb ik nu iets fout gedaan? Ik zal toch maar antwoorden op de vraag. Ja heel graag DukeN, of mag dat niet hier?

Enneuh.. Sebasjuh2, ik begrijp het niet. Kan je het mij uitleggen??

Dank jullie wel

Groet SanShi

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 0

Fijn DukeN, dan kan ik dat loslaten.

Maar weet je waar ik het spel voor de pc kan downloaden?

Dus niet voor playstation of wat dan ook.

Ik wacht weer geduldig af ( nou ja geduldig, ik kan er toch niet uit vandaag met dit weer, behalve dan met de honden wandelen.

Groet SanShi

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 0

Hoi Leecherhehe,

Ook niet in het Engels?

Ik ben een volhouder hoor, maar ik zal er over ophouden als het laatste antwoord komt.

Dank vast en groet,

SanShi

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 0
  • Oud-beheerder

  • Bijdragen:  26218
  • Waardering:   2934
  • Prestatiepunten:  25046
  • Dagen gewonnen:  265
  • Lid sinds:  12/17/11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Alles is te vinden op internet. Ik raad je aan om veel te zoeken op torrent sites. Met een beetje mazzel staat hij ergens tussen ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 2.9k
  • 26.2k
  • 265
Gast leecherhehe

Hij zal vast wel ergens tussen staan maar ik heb op 3 torrent sites gekeken en geen een had hem duzzzz maar er zijn natuurlijk nog veel meer sites dus succes :laugh: :silly:

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 0

Hoi Sebasjuh2,

Fijn dat je er nog aan denkt, maar ik ben zo`n dompie op dat gebied. Wat is DC++

en heb je misschien enig idee hoe ik dat moet zoeken daar het echt alleen voor de pc moet zijn?

Misschien ben je nog aanwezig en heb je weer een knalgoed antwoord voor mij!

Tot aan de volgende???

Groetjes SanShi

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 0

Ik keek net op de eerste torrent site en daar zag ik hem al staan, onvindsbaar is ie dus zeker niet.

Wel engels geloof ik.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 0

De werkweek zit erop??

Bedankt beiden, maar ik ben nog steeds aan het zoeken en waar ik ook zoek, ik kan hem niet vinden. Wil jij mij niet de torrentsite geven TijN.

Dat zou heel fijn zijn.

Engels maakt niet uit hoor. Het liefste NL, maar die is helemaal niet te vinden geloof ik.

Ook Sebasjuh2 nog bedankt enneuh.. ik was er inmiddels achter hoor wat jij bedoelde, maar ook daar niets gevonden.

Laat ik maar op het aankomende weekeinde hopen en misschien dat een van jullie het nog tegenkomt!

Hartelijk dank allen en maak er een fijne vrijdag verder van.

Groet

SanShi

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 0

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.
  • Wie zijn er online?  8 leden zijn actief

Mededelingen


  • Recent nieuwsbericht

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    qtr

    Geplaatst

    Everything – De Zoekhond die Windows Nooit Had Ken je dat? Je zoekt dat ene bestand, je weet zeker dat het ergens op je computer of netwerk staat, maar Windows’ zoekfunctie lijkt meer op een slak dan op een speurhond. Gelukkig is er Everything, en deze tool verandert zoeken in vinden. Vanaf het moment dat je Everything installeert, voelt het alsof je computer plots een fotografisch geheugen heeft gekregen. Tik een paar letters in, en BAM – instant resultaten. Geen wachttijden, geen indexeringsgedoe, gewoon bliksemsnel. Zelfs als je maar een stukje van een bestandsnaam weet, tovert Everything het in een fractie van een seconde tevoorschijn. Handige functies en instellingen Filters & Wildcards – Zoek je alleen naar PDF’s of MP3-bestanden? Gebruik filters als *.pdf of *.mp3 en Everything toont alleen relevante resultaten. Live-updates – Verplaatst, verwijdert of hernoemt een bestand? Everything past de zoekresultaten direct aan. Netwerk zoeken & Meerdere locaties – Door netwerkshares (\\server\map) en externe schijven toe te voegen, doorzoek je moeiteloos bestanden op andere computers of NAS-systemen. Handig voor thuisnetwerken en kantoren! Geavanceerde zoekoperators – Combineer zoektermen met AND, OR en NOT voor nog preciezere resultaten. Bookmark je zoekopdrachten – Veelgebruikte zoekopdrachten sla je op voor snel hergebruik. Snelle toets combinaties – Open Everything met Ctrl + Shift + F of stel je eigen short cut in. Lichtgewicht maar krachtig Het mooiste? Het programma is belachelijk licht. Waar andere zoektools je systeem laten zuchten en steunen, draait Everything soepel op de achtergrond zonder ook maar een kik te geven. Alsof het er niet is, totdat je het nodig hebt – de perfecte huisgenoot. Kortom, Everything is de zoekfunctie die Windows al jaren had moeten hebben. Eenmaal geprobeerd, wil je nooit meer zonder! En hé,  we blijven Nederlanders: Gratis  https://www.voidtools.com/

    qtr

    Geplaatst

    Windhawk – Windows 11 Start Menu Styler:  Een Must-Have voor Personalisatie Windows 11 heeft een modern en strak ontwerp, maar niet iedereen is tevreden met de standaardweergave van het Startmenu. Gelukkig biedt Windhawk een oplossing met de Windows 11 Start Menu Styler. Deze handige tool maakt het mogelijk om het Startmenu volledig naar eigen wens aan te passen, waardoor de gebruikservaring veel prettiger en efficiënter wordt. Voordelen van de Windows 11 Start Menu Styler Flexibele aanpassingen – Gebruikers kunnen het formaat, de positie en de transparantie van het Startmenu wijzigen, zodat het perfect aansluit bij hun voorkeuren. Meer controle, minder beperkingen – Waar Microsoft weinig opties biedt voor aanpassingen, geeft Windhawk juist de vrijheid om het Startmenu volledig naar eigen smaak in te richten. Van pictogramgrootte tot menu-uitlijning, alles is instelbaar. Verbeterde workflow – Door snelkoppelingen, groepen en mappen efficiënt in te delen, wordt werken met Windows 11 een stuk intuïtiever en sneller. Gebruiksvriendelijk en lichtgewicht – De software is eenvoudig te installeren en verbruikt minimale systeembronnen, wat zorgt voor een soepele werking. Regelmatige updates en ondersteuning – Windhawk wordt actief ontwikkeld en ondersteund door een enthousiaste gebruikersgemeenschap, waardoor verbeteringen en nieuwe functies regelmatig worden doorgevoerd. Conclusie Voor wie niet tevreden is met het standaard Windows 11 Startmenu en meer controle wil over de indeling en functionaliteit, is Windhawk’s Windows 11 Start Menu Styler een uitstekende keuze. Dankzij de vele personalisatiemogelijkheden sluit het Startmenu beter aan op de individuele wensen van de gebruiker. Of je nu kiest voor een minimalistische uitstraling of een overzichtelijk, krachtig menu, deze tool maakt het mogelijk. Filmpje:  https://youtu.be/dYj0idnWKT8?si=F84yuwrPtwIalS_-   Meer informatie en downloadopties zijn te vinden op de officiële Windhawk-website: https://windhawk.net/      (We blijven Nederlanders, gratis ;-) )
  • Recente prestatie

    • Paqal heeft zojuist een badge verdient
      Eén week actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...