Spring naar bijdragen

Fifa 07 online


maxke006

Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  788
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  08/22/06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

Heeey iedereen,

Ik heb een vraag.

Ik heb fifa 07 gedownload en geïstalleerd en ik kan het spelen. ;D

Maar ik kan het niet online spelen. >:(

Hij zegt dan altijd dat ik een patch moet downloaden, maat dat lukt nooit. :(

Ik kan dus niet online spelen en ik zou dat wel graag wille doen.

Wat moet ik doen en welke patch moet ik downloaden ne waar staat die patch?

Er zijn heel veel mensen die hetzelfde probleem hebbe.

Wie kan mij helpe? :'(

groetjes O0

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 788
  • Reacties 7
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic


  • Bijdragen:  980
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  09/11/06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  32

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 980

  • Bijdragen:  788
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  08/22/06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

Ja die heb ik al veranderd, maar ik bedoel de patch voor online te spelen.

als ik online wil spelen zegt hij altijd dat ik ene patch moet downloaden maar die patch kan ik niet downloaden want als ik hem download zegt hij fifa07. exe not found

maar toch bedankt

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 788

  • Bijdragen:  980
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  09/11/06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  32

http://www.electronicarts.nl/downloads/2057/get

dit is echt de enige en recentste patch/update die ik kan vinden voor fifa 07

(zelfs op de officiële site staan er niet meer, dus)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 980

  • Bijdragen:  788
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  08/22/06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

Deze patch heb ik ook al eens gevonden maar als ik hem laat afgaan zegt hij de volgende error:

Old file not found, however a file with the same name was found. No update done since file contents do not match.

groetjes

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 788
  • 3 weken later...

  • Bijdragen:  51
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  11/29/06
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

dit probleem heb ik ook.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 51

  • Bijdragen:  1047
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  06/09/06
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit
  • Leeftijd:  57

hoi.

heb je hier mischien wat aan.

http://www.soccergamers.net/index.php?name=News&file=article&thold=-1&mode=flat&order=0&sid=610

Kijk maar of je dit wat vind..

yvon

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 1k

  • Bijdragen:  51
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  11/29/06
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

Van die site.

Gewoon fifa 07 verwijderen, en ook de map die er nog staat (waarschijnlijk) C; program files; ea sports; fifa 07 delete fifa 07 (gewoon met de delete knop op je toetsenbord). en dan installeer je fifa in je gewenste taal. Dan download je de patch met de taal waarin jij fifa hebt geinstallerd. (je hebt bijv. aangekruist engels instaleren) dan kies je nu ook de engelse patch. Run deze en dan doet ie 't. Als hij t nog niet doet kopier deze patch in je fifa 07 map en run hem nog eens, werkt ie nog niet? dan start je even de pc opnieuw run hem nog eens, nog niet? dan weet ik het helaas ook niet meer... Maar bij mij werkte het!!!

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 51

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.

Mededelingen


  • Recent nieuwsbericht

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    qtr

    Geplaatst

    Everything – De Zoekhond die Windows Nooit Had Ken je dat? Je zoekt dat ene bestand, je weet zeker dat het ergens op je computer of netwerk staat, maar Windows’ zoekfunctie lijkt meer op een slak dan op een speurhond. Gelukkig is er Everything, en deze tool verandert zoeken in vinden. Vanaf het moment dat je Everything installeert, voelt het alsof je computer plots een fotografisch geheugen heeft gekregen. Tik een paar letters in, en BAM – instant resultaten. Geen wachttijden, geen indexeringsgedoe, gewoon bliksemsnel. Zelfs als je maar een stukje van een bestandsnaam weet, tovert Everything het in een fractie van een seconde tevoorschijn. Handige functies en instellingen Filters & Wildcards – Zoek je alleen naar PDF’s of MP3-bestanden? Gebruik filters als *.pdf of *.mp3 en Everything toont alleen relevante resultaten. Live-updates – Verplaatst, verwijdert of hernoemt een bestand? Everything past de zoekresultaten direct aan. Netwerk zoeken & Meerdere locaties – Door netwerkshares (\\server\map) en externe schijven toe te voegen, doorzoek je moeiteloos bestanden op andere computers of NAS-systemen. Handig voor thuisnetwerken en kantoren! Geavanceerde zoekoperators – Combineer zoektermen met AND, OR en NOT voor nog preciezere resultaten. Bookmark je zoekopdrachten – Veelgebruikte zoekopdrachten sla je op voor snel hergebruik. Snelle toets combinaties – Open Everything met Ctrl + Shift + F of stel je eigen short cut in. Lichtgewicht maar krachtig Het mooiste? Het programma is belachelijk licht. Waar andere zoektools je systeem laten zuchten en steunen, draait Everything soepel op de achtergrond zonder ook maar een kik te geven. Alsof het er niet is, totdat je het nodig hebt – de perfecte huisgenoot. Kortom, Everything is de zoekfunctie die Windows al jaren had moeten hebben. Eenmaal geprobeerd, wil je nooit meer zonder! En hé,  we blijven Nederlanders: Gratis  https://www.voidtools.com/

    qtr

    Geplaatst

    Windhawk – Windows 11 Start Menu Styler:  Een Must-Have voor Personalisatie Windows 11 heeft een modern en strak ontwerp, maar niet iedereen is tevreden met de standaardweergave van het Startmenu. Gelukkig biedt Windhawk een oplossing met de Windows 11 Start Menu Styler. Deze handige tool maakt het mogelijk om het Startmenu volledig naar eigen wens aan te passen, waardoor de gebruikservaring veel prettiger en efficiënter wordt. Voordelen van de Windows 11 Start Menu Styler Flexibele aanpassingen – Gebruikers kunnen het formaat, de positie en de transparantie van het Startmenu wijzigen, zodat het perfect aansluit bij hun voorkeuren. Meer controle, minder beperkingen – Waar Microsoft weinig opties biedt voor aanpassingen, geeft Windhawk juist de vrijheid om het Startmenu volledig naar eigen smaak in te richten. Van pictogramgrootte tot menu-uitlijning, alles is instelbaar. Verbeterde workflow – Door snelkoppelingen, groepen en mappen efficiënt in te delen, wordt werken met Windows 11 een stuk intuïtiever en sneller. Gebruiksvriendelijk en lichtgewicht – De software is eenvoudig te installeren en verbruikt minimale systeembronnen, wat zorgt voor een soepele werking. Regelmatige updates en ondersteuning – Windhawk wordt actief ontwikkeld en ondersteund door een enthousiaste gebruikersgemeenschap, waardoor verbeteringen en nieuwe functies regelmatig worden doorgevoerd. Conclusie Voor wie niet tevreden is met het standaard Windows 11 Startmenu en meer controle wil over de indeling en functionaliteit, is Windhawk’s Windows 11 Start Menu Styler een uitstekende keuze. Dankzij de vele personalisatiemogelijkheden sluit het Startmenu beter aan op de individuele wensen van de gebruiker. Of je nu kiest voor een minimalistische uitstraling of een overzichtelijk, krachtig menu, deze tool maakt het mogelijk. Filmpje:  https://youtu.be/dYj0idnWKT8?si=F84yuwrPtwIalS_-   Meer informatie en downloadopties zijn te vinden op de officiële Windhawk-website: https://windhawk.net/      (We blijven Nederlanders, gratis ;-) )
  • Recente prestatie

    • Paqal heeft zojuist een badge verdient
      Eén week actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...