Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



BREIN-angst wordt steeds realistischer.


Gast
 Delen


Aanbevolen reactie

Dat BREIN met zijn/haar manier van werken steeds meer successen behaald binnen de Piraterij wereld in Nederland lijkt toch een feit te worden. Het aantal NZB en Torrent Community ’s schommelt al een paar jaar heen en weer, maar alleen de goed afgeschermde en beveiligde Community ‘s lijken de dans aardig te ontspringen.

We lezen nu steeds vaker dat BREIN uploaders van illegale content heeft opgespoord en schikkingen heeft gedaan met die personen. Wat de inhoud van die schikkingen is zal niet veel meer zijn dan een opgelegde boete en dat de uploader een verklaring moet ondertekenen met de belofte dat hij/zij zich voortaan moet onthouden van het illegaal aanbieden van beschermde content op straffe van een dwangsom bij overtreding.

De successen van BREIN die door hun eigen manier van opsporing in de afgelopen paar jaar zijn behaald zijn eigenlijk niet eens zo groot, maar zij weten goed gebruik te maken van de angst cultuur die aan het ontstaan is binnen dit wereldje, die hoofdzakelijk wordt veroorzaakt door het gedrag van de eigenaren en uploaders zelf van de verschillende Community ‘s.

Er heerst nog steeds een prestatiedrang en haat en nijd verhouding tussen de Community ’s waar alleen de downloaders steeds vaker de dupe van zijn en uiteraard BREIN hard staat te lachen achter de schermen. Ik ben zelf dit wereldje ingerold in 2005 met een actieve rol als Moderator bij Dutchnova, die in Maart 2006 een van de eerste Nederlandse Community ’s is geweest die door BREIN na een rechtszaak uit de lucht is gehaald. De eigenaar van Dutchnova die actief was onder de naam Divxlover deed daar toen niet geheimzinnig over en dit BREIN succes was gelijk een alarmbel voor de overige bestaande Nederlandse Community ‘s die toen maatregelen konden gaan treffen om BREIN van zich af te houden.

Voorzichtigheid en een degelijke beveiliging van je servers is natuurlijk een must, maar tegen onderlinge haat en nijd is geen beveiliging bestand. We lezen hier op Duken.nl nu al een aantal jaren verschillende berichten over Community ’s met stafleden en uploaders die elkaar het licht in de ogen niet gunnen, met als gevolg dat er situaties gaan ontstaan van verraad met de logische gevolgen, want dat is nu juist waar BREIN op zit te wachten.

Wat ik persoonlijk niet begrijp, is dat ook onder de leden van Duken.nl heel veel personen zijn die zeer actief zijn geweest binnen de Piraterij of zelf geconfronteerd zijn met BREIN, die blijven zwijgen over de werkwijze en manieren van ontdekking van BREIN, terwijl die kennis juist gedeeld zou moeten worden als je hart nog steeds klopt voor dit wereldje. BREIN weet alle mogelijke media middelen te gebruiken om hun successen publiek te maken, maar waarom zou je niet meer mogen spreken over je ervaring om de andere kant van de BREIN-medaille eens openbaar te maken.

Er gaat door dit opgetrokken schild een situatie ontstaan die voor ontzettend veel jarenlange "trouwe" downloaders steeds minder begrip gaat opleveren voor een door eigenaren gevoerd beleid. Ze proberen de Community ’s zo klein mogelijk te houden met toch het liefst wel een groot aantal donateurs om de kosten van te dekken. Daarnaast worden we op Duken.nl al een aantal jaren geconfronteerd met berichten van boze personen die vanwege wat mindere activiteit tegen een Ban aan zijn gelopen, waar ook nauwelijks nog begrip voor op te brengen is. Als je dan eens logisch na gaat denken, ben je dan niet bezig het voor jezelf als eigenaar steeds moeilijker te maken met die giga schare boze ex-leden die er dan misschien juist wel op gebrand zijn om wraak te nemen?

Link naar opmerking
Deel via andere websites

8 minuten geleden zei Vlinderman:

Met alle respect maar hier werkt duken ook aan mee, de moderatie wat dat betreft is ver te zoeken ! Er worden sites neergezet als boeven terwijl de helft van wat hier besproken word niet eens  waar is.  duken is voor brein het walhalla misschien moet daar is aan gedacht worden. 

Ook dit is weer een persoonlijke mening beste @Vlinderman, want er zullen altijd voor en tegenstanders zijn die actief zijn of zijn geweest op verschillende Community 's die vanwege bepaald gedrag naar leden over de hekel zijn gegaan. U hekelt in dit geval een Moderatie beleid van Duken.nl terwijl dat niets te maken heeft met het gedrag van de Eigenaren en Stafleden van de verschillende Community 's. Dat is nu juist mijn punt waar verstandig beleid helaas steeds verder te zoeken is.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  53
  • Waardering:   50
  • Prestatiepunten:  984
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  07-12-20
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Ik ben het met je eens @Skeletor, al begrijp ik voor een deel wel waarom er stilte heerst. Een schikking met brein bevat vaak een geheimhoudingsverplichting, en wanneer er geschikt wordt hoeft BREIN aan niemand te laten weten hoe de opsporing tot stand is gekomen, dit gebeurd alleen wanneer een rechter meekijkt. Waarom zou brein de download wereld vertellen hoe ze zichzelf beter kunnen verstoppen? Schik je niet met brein, dan volgt een rechtzaak. Ik hoef jullie niet te vertellen dat auteursrecht en moeilijke rechtsgebied is, kosten van een zaak lopen makkelijk op tot 20.000 euro, als je verliest betaal je ook een deel van de advocaat kosten van de tegenpartij. Brein heeft goede advocaten en gaat geen rechtzaak aan als de kans niet ontzettend groot is dat ze winnen, een verlies schept immers een gevaarlijk precedent. Als je gepakt wordt ben je in mijn ogen dus ook dom als je het tot een rechtzaak laat komen, iedereen die anders roept heeft daar duidelijk niet over nagedacht. Je hebt geen keuze als je financiel niet leeggetrokken wil worden, en die stoere mentaliteit van "praat niet met BREIN" en "liever tussen vier planken" betekent niks als de deurwaarder voor je deur staat. Hopelijk informeren gepakte stafleden/uploaders hun directe mede-stafleden die ze vertrouwen, uiteindelijk kan je alleen online blijven met een team die je vertrouwt en leren van bepaalde fouten (en dus van informatie uit mensen die gepakt zijn). En niemand weet exact wat er gebeurd is met "de man uit Alkmaar", toch wordt hij als verrader uitgemaakt ... iemand die jaren voor deze community heeft gewerkt, dat soort opmerkingen maken dat ik ook voor mijn gezin zou kiezen, want alle usenet vriendjes waren hem blijkbaar snel vergeten.  Met die opmerkingen speel je brein in hun hand ...

 

@duken Jullie doen het top! Een forum als dit is belangrijk in deze tijden, een neutraal gebied waar gewoon over onze hobby kan worden gesproken. Ik geniet in ieder geval van de content, al zijn de berichten over brein en hun boetes altijd een zure start van je dag

 

 

Link naar opmerking
Deel via andere websites

1 uur geleden zei Hurley:

Ik ben het met je eens @Skeletor, al begrijp ik voor een deel wel waarom er stilte heerst. Een schikking met brein bevat vaak een geheimhoudingsverplichting, en wanneer er geschikt wordt hoeft BREIN aan niemand te laten weten hoe de opsporing tot stand is gekomen, dit gebeurd alleen wanneer een rechter meekijkt. Waarom zou brein de download wereld vertellen hoe ze zichzelf beter kunnen verstoppen?

@duken Jullie doen het top! Een forum als dit is belangrijk in deze tijden, een neutraal gebied waar gewoon over onze hobby kan worden gesproken. Ik geniet in ieder geval van de content, al zijn de berichten over brein en hun boetes altijd een zure start van je dag

Als je op Duken.nl naar de gemiddelde reacties (positief/negatief) kijkt, die gedaan zijn over de verschillende Community 's die in de afgelopen paar jaar actief zijn geweest, mag er best wel eens een stukje (Anonieme) informatie gegeven worden die betrekking heeft op de werkwijze van BREIN. Die info kan denk ik dan alleen maar een positieve bijdrage leveren aan de soms nonchalante onvoorzichtigheid die hoogtij viert. ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  231
  • Waardering:   215
  • Prestatiepunten:  4.097
  • Dagen gewonnen:  14
  • Lid sinds:  16-05-21
  • Status:  Offline
  • Actief:  

@Vlinderman

Als je iets van mij citeerd, doe dan het volledige bericht en de achter liggende reden ervan.

En deze is jou niet bekend, dus zou ik niet spreken van vriendjes politiek.

Verder klopt het dat ik hard op treed tegen modder gooien en ruzie die hier op duken worden uitgevochten.

En negatieve berichtgevingen, die niet kloppen met de werkelijkheid worden door ons verborgen. 
Maar zeker niet verwijderd 😉

Verder ga ik hier niet op door.

En wat @Skeletor al zegt, sluit ik mij 100% bij aan.

Sinds lange tijd gestopt met mijn functie als moderator/admin op verschillende sites.

Maar helaas is de community lang niet meer zo gezellig als dat dit eerder was.

  • Leuk 1
  • Eens 1
Link naar opmerking
Deel via andere websites

Als topics als 'bekende uploaders' nou eens van dit forum verdwijnen, dan zet je ook geen extra target op die uploaders. Zodoende werkt Duken dus mee aan de opsporing en het gemakkelijk maken van Brein. Niet zo heel moeilijk toch?

Link naar opmerking
Deel via andere websites

7 minuten geleden zei nietleuk:

Als topics als 'bekende uploaders' nou eens van dit forum verdwijnen, dan zet je ook geen extra target op die uploaders. Zodoende werkt Duken dus mee aan de opsporing en het gemakkelijk maken van Brein. Niet zo heel moeilijk toch?

Beste @nietleuk, ik weet nu even niet of ik moet lachen of huilen vanwege deze opmerking, want u gelooft toch niet serieus dat BREIN niet op nagenoeg elke Community wel iemand heeft zitten met een account en exact weet welke Uploaders er actief zijn. :huh:

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4.260
  • Waardering:   1.414
  • Prestatiepunten:  3.088
  • Dagen gewonnen:  88
  • Lid sinds:  20-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

1 uur geleden zei nietleuk:

Als topics als 'bekende uploaders' nou eens van dit forum verdwijnen, dan zet je ook geen extra target op die uploaders. Zodoende werkt Duken dus mee aan de opsporing en het gemakkelijk maken van Brein. Niet zo heel moeilijk toch?

Op Duken.nl wordt al het nieuws met betrekking tot downloaden gedeeld. Ook nieuws over Brein en uploaders. Er worden geen namen genoemd van uploaders, alleen nicknames. En, die nicknames worden bijna alleen maar geplaatst door leden van Duken.nl. Ik zie dus niet in hoe dit forum het Brein makkelijk maakt of uploaders in gevaar brengt.

  • Leuk 1
  • Eens 1
Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.013
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Android

Het is ook wat Skeletor aangeeft, Brein zit natuurlijk allang in alle communtiy's. En natuurlijk lezen ze ook hier mee.

Maar nietleuk, hoe kom jij aan je informatie? :) 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.027
  • Waardering:   2
  • Prestatiepunten:  359
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  17-03-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  39

Uit persoonlijke ervaring weet ik dat Brein dat de schikkingen al aardig in de papieren loopt,  over het exacte bedrag doe ik verder geen mededeling van.

Was beheerder van black-sam.org en 2lions-team.cc

 

zie ook

 

bewerkt door Piet Hein
Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.013
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Android

@Piet Hein wel super leuk je na 9 jaar weer te zien op de community! Je account werkt blijkbaar nog steeds :goed:

Shaun The Sheep Movie Ok GIF

Link naar opmerking
Deel via andere websites

2 uur geleden zei Piet Hein:

Uit persoonlijke ervaring weet ik dat Brein dat de schikkingen al aardig in de papieren loopt,  over het exacte bedrag doe ik verder geen mededeling van.

Was beheerder van black-sam.org en 2lions-team.cc

In een interview met Torrentfreak met BREIN eerder op 1 Februari kwam onderstaand bedrag naar voren; (vertaald)

BREIN zegt dat het na zijn onderzoek in 2021 38 uploaders heeft geïdentificeerd en benaderd, van wie sommigen de optie hebben genomen om hun zaak te schikken door in te stemmen met een schikking in contanten. In totaal zegt BREIN dat het in de loop van het jaar meer dan 260.000 euro (ongeveer $ 290k) aan schikkingen heeft ingezameld van piraten, die instemmen om te stoppen met de activiteiten om daarmee verdere actie te voorkomen. (Rechtszaak)

Het totale bedrag suggereert een gemiddelde betaling aan BREIN van meer dan 6.800 euro per uploader, maar in sommige gevallen is het duidelijk dat sommige mensen kunnen worden gevraagd om meer te betalen. Het bedrag hangt af van het bewijs dat BREIN heeft over de overtredingen van piraten, maar ook van hun status in de samenleving, waarbij dit laatste de schikkingen hoger kan doen uitvallen.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.027
  • Waardering:   2
  • Prestatiepunten:  359
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  17-03-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  39

komt aardig in de buurt van die 6800 euro

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Doe je mee?

Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

Gast
Reageer op deze discussie / vraag...

×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

  Only 75 emoji are allowed.

×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Delen


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Hardware – Telefonie – Navigatie – TV Gebruiker: JanDeGamer Waarom valt mijn telefoon steeds uit en wat kan ik ertegen doen? Hey allemaal! Ik heb al een tijdje last van mijn telefoon. Hij valt zomaar uit, zelfs als ik de batterij vol heb! Soms gebeurt het zelfs als ik gewoon een app open heb staan. Is dit een bekend probleem? Wat kan ik ertegen doen? Iemand tips? Dank alvast! Expert: TechSchoen Hey JanDeGamer, vervelend dat je zulke problemen hebt! Dit kan verschillende oorzaken hebben, maar ik geef je een paar mogelijke redenen en oplossingen. Batterijproblemen: Als je telefoon oud is, kan de batterij versleten zijn. Je kunt dit testen door te kijken naar je batterijniveau gedurende de dag. Als het ineens heel snel zakt, kan het zijn dat je batterij aan vervanging toe is. Software-updates: Check even of je de nieuwste software op je telefoon hebt staan. Soms kunnen bugs ervoor zorgen dat je telefoon uitvalt. Ga naar je instellingen en kijk of er updates beschikbaar zijn. Te veel apps: Als je veel apps open hebt staan of als je telefoon vol is, kan dat ook problemen geven. Probeer eens onnodige apps te sluiten of te verwijderen. Maak ook wat ruimte vrij op je telefoon als die vol zit. Oververhitting: Laat je telefoon niet in de zon liggen of op een warme plek. Als je telefoon te heet wordt, kan hij zichzelf uitschakelen om schade te voorkomen. Fabrieksinstellingen: Als niets helpt, kan het terugzetten van je telefoon naar fabrieksinstellingen de laatste optie zijn. Maak wel eerst een back-up, want je verliest dan wel al je gegevens! Hopelijk zijn deze tips nuttig voor je. Succes! Gebruiker: EmmaTechie Hee Jan, ik had ook een soortgelijk probleem met mijn oude telefoon. Uiteindelijk bleek het echt aan de batterij te liggen. Ik heb hem vervangen en nu doet hij het weer prima! Dus misschien is dat wel de oplossing. Gebruiker: KoenV Ik doe altijd die software-updates, maar ik vind het raar dat je telefoon zomaar uitvalt. Heb je al geprobeerd je telefoon even helemaal opnieuw op te starten? Soms lost dat een boel op! Gebruiker: KikiK Ja, dat had ik dus ook! Mijn telefoon viel soms echt op de meest ongelegen momenten uit. Heb je ook al het gevoel dat hij warm wordt? Want dat was bij mij het geval. Had ik nooit gedacht dat het daar mee te maken zou hebben. Gebruiker: LarsGeek TechSchoen heeft gelijk over die fabrieksinstelling. Als je echt alle opties hebt geprobeerd, kan dat de enige oplossing zijn. Maar je moet echt zorg voor je data dragen. Maak een back-up absoluut! Gebruiker: JanDeGamer Bedankt voor de reacties, guys! Ik ga gelijk die batterij checken, kijken of dat het is. En ik zal ook die updates doen. Hou jullie op de hoogte! Gebruiker: SienS Misschien is het ook een goed idee om met je provider te bellen? Soms kan het aan de simkaart liggen. Had ik een keer en dat was ook een probleem. Gebruiker: TechSchoen Zeker een goede tip, SienS! Soms komt het ook voor dat de verbinding met het netwerk problemen veroorzaakt en dat kan ook jouw telefoon uit laten vallen. Gebruiker: RobDeReparateur Als je echt niets helpt, kan het zijn dat je telefoon een hardware-defect heeft. In dat geval zou ik aanraden om naar een reparatiewinkel te gaan. Soms is het zo simpel als een los contactje. Gebruiker: JanDeGamer Thanks voor al die tips! Ik ga alles proberen wat jullie hebben voorgesteld. Hopelijk kan ik hem weer goed krijgen zonder al te veel gedoe. Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Downloaden via Torrents & Popcorn Time Gebruiker1 Hey allemaal, ik heb een vraag. Waarom vind ik geen goede Nederlandse ondertitels voor mijn favoriete series? Ik download ze via torrents, maar de ondertitels zijn vaak slecht of soms zelfs helemaal niet beschikbaar. Iemand tips? ExpertUser Hoi Gebruiker1! Goed dat je vraagt. Het kan best frustrerend zijn als je geen goede ondertitels kunt vinden. Hier zijn een paar redenen waarom dat gebeurt en wat je eraan kunt doen: Populariteit van de series: Als je een minder bekende serie bekijkt, is de kans groter dat er geen goede ondertitels zijn. Kijk ook eens naar populaire shows; die hebben vaak betere ondersteuning. Bronnen voor ondertitels: Probeer verschillende websites voor ondertitels. Websites zoals Subscene of Opensubtitles hebben vaak een grotere collectie en verschillende versies. Kijk ook naar het aantal downloads en beoordelingen om een idee te krijgen van de kwaliteit. Bestandsformaat: Zorg ervoor dat de ondertitels het juiste formaat hebben (zoals .srt). Soms zijn ze in een ander formaat en dat kan problemen veroorzaken. Instellingen in je speler: Soms ligt het niet aan de ondertitels zelf, maar aan je videospeler. Zorg ervoor dat je speler goed is ingesteld om ondertitels weer te geven. VLC Media Player is een goede keuze – je kunt daar eenvoudig ondertitels toevoegen. Zelf ondertitels maken: Als je echt geen goede kunt vinden, zijn er tools zoals Subtitle Edit waarmee je zelf ondertitels kunt maken of bestaande kunnen aanpassen. Hoop dat dit helpt! Laat maar weten als je nog andere vragen hebt. Veel kijkplezier! Gebruiker2 Bedankt, ExpertUser! Dit was echt nuttige info. Ik moet zeggen dat ik vaak gebruik maak van Subscene, maar ik heb soms echt de verkeerde ondertitels gedownload. Ik ga de beoordelingen voortaan beter bekijken. Gebruiker3 Ik heb ook wel eens problemen met ondertitels. Maar ik vind het pijn om door al die slechte te zoeken. Weet iemand of er een manier is om bepaalde ondertitels automatisch te downloaden? ExpertUser Ja, zeker! Er zijn programma’s zoals Jackett of Bazarr die helpen met het automatisch vinden van ondertitels. Ze kunnen je torrents koppelen aan ondertiteldiensten en zo krijg je vaak de beste beschikbaar. Dat kan veel tijd besparen! Gebruiker4 Juist, dat klinkt goed! Ik ga dat eens proberen. Maar ik vind dat ik te vaak zoek naar ondertitels. Zou ik mijn torrent downloads moeten veranderen om betere kwaliteit te krijgen? Heb je daar tips voor? ExpertUser Dat kan zeker helpen! Probeer torrents te kiezen met een hoge seed-count, want die hebben vaak betere bestanden, inclusief ondertitels. Kijk ook naar de release-groep; sommige groepen zijn bekend om betere kwaliteit. En soms zijn er ook richtlijnen in de torrent zelf die je meer info geven over de ondertitels. Gebruiker5 Automatisch zoeken naar ondertitels klinkt als een droom, maar ik ben er bang voor dat het niet altijd werkt. Hoe vaak krijg je gewoon niets, denk je? ExpertUser Het kan gebeuren dat het niet altijd perfect werkt, maar de meeste van die tools doen hun best om de juiste ondertitels te vinden. Soms moet je ook zelf wat finetunen, maar de meeste mensen vinden het echt een leuke aanvulling. Zeker het proberen waard! Gebruiker6 Iedereen, ik zag onlangs dat sommige torrent sites zelfs hun eigen ondertitels aanbieden. Dat maakt het echt makkelijker! Dan hoef je niet overal te zoeken. Gebruiker7 Ja, dat is waar! Ik vind het ook top dat sommige torrents ondertitels in verschillende talen aanbieden. Zo kan je kiezen wat je wilt. Gebruiker8 Maar hoe zit het met de licensing? Ik bedoel, is het legaal om ondertitels te downloaden? ExpertUser Goede vraag! Het is altijd een beetje een grijs gebied. In de meeste gevallen is het downloaden van ondertitels parallel aan het materiaal dat je downloadt, vaak ook een beetje illegaal. Het beste is om vooral te letten op de bron en de copyright-status van de content die je downloadt. Gebruiker9 Nou, ik ga het allemaal eens proberen. Ik heb alleen maar wat slechte ervaringen gehad, maar hopelijk kan ik nu echte goede ondertitels vinden. Dank jullie allemaal! Gebruiker10 Succes, Gebruiker9! En laat weten als je iets ontdekt dat werkt! Kan nooit kwaad om die info te delen, toch? Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: ‘Fallout’ Season 2: Who Is Justin Theroux’s Robert House? Gebruiker: GamerGirl95 Hey iedereen! Ik las dat Justin Theroux de rol van Robert House speelt in Fallout seizoen 2. Wie is dat precies en waarom is hij zo belangrijk? Blijft hij ook een slechterik of dat niet? Expert: FalloutFan123 Waarom, hallo! Goed dat je vraagt, GamerGirl95! Robert House is een super interessante figuur in de Fallout-universum. Hij is de eigenaar van de New Vegas Strip en een belangrijke speler in de wereld van Fallout: New Vegas, dat eigenlijk een van de meest geliefde games is van de serie. Hij is een robot, maar dan wel een bijzondere. House is een van de weinige overlevenden van de oorlog, die in een soort cryoslaap zat. Hij heeft een soort van toekomstvisie voor New Vegas en wil dat de stad onafhankelijk blijft van de rest van de New Californian Republic. In de game heeft hij dus een dubbelrol. Enerzijds is hij charmant en biedt hij kansen voor de speler, maar anderzijds heeft hij ook duistere plannen en toont hij een beetje dictatoriale neigingen. Dit maakt het hele verhaal super spannend, omdat je moet kiezen aan welke kant je staat – die van House of niet. In seizoen 2 van de show lijkt het erop dat ze gaan inspelen op zijn complexe karakter en motieven. Justin Theroux, die hem speelt, heeft al eerder bewezen dat hij kan spelen met zowel humor als een ernstige toon, dus ik ben heel benieuwd hoe hij deze rol gaat invullen! Gebruiker: OldSchoolGamer Dat klinkt tof! Ik vond New Vegas echt een vette game. Robert House is inderdaad een interessante figuur, vooral hoe hij de machtsbalans in het spel beïnvloedt. Ik ben ook benieuwd hoe ze dat in de serie gaan brengen. Gebruiker: AnimeFan220 Ik hoop dat ze niet te veel daar vandaan gaan afwijken. Ik bedoel, de games hebben zo’n sterke lore! Maar met Theroux aan boord, heb ik wel vertrouwen. Gebruiker: MovieBuff24 Helemaal mee eens, AnimeFan220. Maar het zou ook leuk zijn als ze nieuwe elementen toevoegen. Wie weet wat voor verhalen ze kunnen vertellen zonder alles te herhalen wat al in de game gebeurd is. Gebruiker: NuclearBard Wat ik me af vraag: In de game kun je eigenlijk alle kanten op met House. Ga je voor hem, of tegen? Zullen ze dat in de serie ook hebben? Of is dat teveel om in een paar afleveringen te stoppen? Gebruiker: RetroDreamer Ja, dat is een goeie vraag, NuclearBard. Er zijn zoveel verweven plotlijnen! Hopelijk geven ze ons een beetje van die keuzemogelijkheden in de show. Dat zou het echt uniek maken. Gebruiker: GamerGirl95 Dank voor de uitleg, FalloutFan123! Het klinkt echt spannend nu. Ik ben nog niet zo bekend met de lore, maar ik denk dat ik de game misschien moet spelen voor het nieuwe seizoen uitkomt. Gebruiker: VaultDwellerX Zeker doen, GamerGirl95! New Vegas is een absolute aanrader! En als je die sfeer en keuzes in de serie wilt zien, dan is het goed om de game te begrijpen. Je gaat er veel meer uit halen! Gebruiker: CuriousCat77 Aan wie de serie eigenlijk gaat deelnemen? Het lijkt erop dat ze een behoorlijk sterke cast hebben, toch? Ook benieuwd naar andere personages! Gebruiker: FalloutFan123 Ja, het cast-aanbod is echt veelbelovend! Dat maakt me nog meer enthousiast. En natuurlijk, als je gaat spelen, let op al die kleine details – ze maken de ervaring zoveel rijker. Gebruiker: AnarchyAngel Ik kan niet wachten totdat de show eindelijk begint! Het is zo leuk om vermoedens, theorieën en verwachtingen te delen. Het maakt het wachten iets makkelijker. En zo blijft de discussie doorgaan! Iedereen is enthousiast en deelt hun ideeën en vragen. Het lijkt erop dat Season 2 van Fallout heel wat te bieden heeft! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • pennif heeft zojuist een badge verdient
      10 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...