Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Apple iPad tablet - Alles en nogwat


 Delen


Wat vind je van de iPad  

32 stemmen

  1. 1. Wat vind je van de iPad

    • Ik ga hem kopen
      4
    • Ik denk erover om hem te kopen
      4
    • Waardeloos apparaat, komt mijn huis niet in
      9
    • Wel mooi maar niet kopen
      15


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  3.242
  • Waardering:   20
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  21-07-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

De iPad heeft een 9,7"-scherm aan boord en een door Apple zelf ontwikkelde 1GHz-processor. De goedkoopste versie gaat over de toonbank voor 499 dollar.

De iPad doet denken aan een grote iPhone. De langverwachte tablet, die woensdag op een persconferentie door Steve Jobs is geïntroduceerd, is 1,25 centimeter dik en heeft net als de iPhone een Home-knop onder het scherm. De iPad heeft een capacitief multitouch-ips-scherm met een grootte van 9,7" en led-verlichting. Het scherm heeft een resolutie van 1024 bij 768 pixels en de iPad meet 242,8mm bij 189,7mm. De tablet is verkrijgbaar met 16GB, 32GB of 64GB aan opslag. Verbinding met de buitenwereld kan worden gemaakt met behulp van de wifi 802.11n-chip of via Bluetooth 2.1+ edr.

Sommige modellen beschikken tevens over een 3g-verbinding. Apple hoopt in juni of juli een deal te hebben met providers buiten de Verenigde Staten; onbekend is of Nederland daar tussenzit. In de VS kan de iPad gebruikt worden in combinatie met provider AT&T. Voor circa 15 dollar per maand kan maandelijks 250MB aan data worden verstookt; voor 30 dollar kan er onbeperkt worden geïnternet. De iPad 3G-modellen, met ondersteuning voor onder andere umts en hsdpa, zijn simlockvrij en ondersteunen gsm-microsimkaarten. Het model zonder 3G weegt 680 gram terwijl het 3G-model met 730 gram iets zwaarder is.

De 16GB-versie gaat 499 dollar kosten; de 32GB-versie gaat voor 599 dollar van de hand en de grootste versie met 64GB kost 699 dollar. De 3G-versies zijn duurder, respectievelijk 629, 729 en 829 dollar. Binnen twee maanden is de iPad wereldwijd te koop; de 3G-versies verschijnen binnen drie maanden.

Opvallend is dat Apple zijn eigen ARM-processor voor de iPad heeft ontwikkeld. De tot A4 gedoopte soc beschikt over vier cores en heeft een kloksnelheid van 1GHz. De cores zouden tot 1,3GHz kunnen worden geklokt, maar er is in verband met hitte-ontwikkeling voor een lagere kloksnelheid gekozen.De A4 is gebaseerd op de ARM Cortex A9-architectuur en heeft naast de cpu-cores ook de beschikking over een gpu. Apple kon de processor in eigen huis ontwikkelen dankzij de overname van PA Semi in april 2008. PA Semi was toentertijd gespecialiseerd in de ontwikkeling van energiezuinige chips op basis van de Power-architectuur.

De iPad heeft een accelerometer en een kompas, een speaker, een microfoon en een ingang voor een usb-kabel van Apple. De 3G-versie beschikt daarnaast over agps. Apple claimt tien uur aan batterijduur en een standbytijd van meer dan een maand. Vrijwel alle iPhone- en iPod Touch-applicaties kunnen op de iPad worden gedraaid. De iPad heeft weliswaar een fors groter scherm dan de iPhone, maar er is ondersteuning voor upscaling. Developers kunnen er echter ook voor kiezen om speciale iPad-versies te maken. De iPhone-sdk bevat vanaf vandaag ondersteuning voor het maken van iPad-applicaties en er komt een speciale App Store voor het tablet. Voor zover bekend is het niet mogelijk om meerdere applicaties naast elkaar te draaien.

Apple heeft verder de virtuele deuren van zijn iBook Store geopend. De iBook Store zal ebooks in het open epub-formaat gaan verkopen. Apple heeft overeenkomsten met de uitgevers Penguin, McMillion, Simon & Shuster en HarperCollins gesloten. Ook is er een knop voor directe toegang naar de New York Times. De iBook Store werkt op dezelfde manier als de App Store en de iTunes-winkel. De iPad geeft een virtuele boekenplank weer en met een druk op de knop krijgt hij toegang tot de winkel. Na aanschaf nemen de gekochte boeken plaats op de boekenplank. De gebruiker kan langzaam door boeken bladeren door met zijn vingers over het scherm te bewegen en tussen vijf fonts en verschillende fontgroottes kiezen. De prijzen van de boeken variëren van 5 dollar tot 15 dollar.

Naast de iBook-applicatie heeft Apple ook een bundeling iWork-apps voor de iPad geopenbaard. Het gaat om een speciale uitgeklede variant van iWork die op het apparaat kan draaien en waaraan het ontwikkelteam een jaar gewerkt heeft. Gebruikers van de iPad krijgen een versie van tekstverwerker Pages, spreadsheetprogramma Numbers en presentatiesoftware Keynote  die ze met hun vingers kunnen bedienen. De apps kunnen uit iWork '09- of Microsoft Office-documenten importeren en naar pdf of iWorks '09 exporteren. Gebruikers kunnen iWork in zijn geheel voor 30 dollar aanschaffen in de App Store, maar de drie onderdelen komen ook afzonderlijk voor 10 dollar per stuk beschikbaar.

Als browser wordt Safari gebruikt, dezelfde als op de iPod en in OS X. De muzieksoftware van Apple, iTunes, is  ook aanwezig op de iPad. Uiterlijk heeft de iPad-versie van iTunes veel weg van de desktopversie. Net als voor de iPhone zal de New York Times met een speciale iPad-applicatie komen. Met de iPad kan de bekende krant worden gelezen met een layout die slechts weinig verschilt van de papieren krant. Daarmee heeft de app wel wat weg van de desktopreader Times Reader.

Er is geen Flash-plugin beschikbaar voor de iPad. Dat was tijdens de presentatie al te zien, nadat Flash-objecten niet wilden laden in de browser. Foto's met de meegeleverde foto-applicatie kunnen worden gesynchroniseerd met zowel OSX- als Windows-computers. Synchronisatie met iPhoto op OSX is wel completer, zo kunnen plaatsen worden uitgewisseld. Foto's kunnen onder andere worden gesorteerd op plaats, waarbij een Google Maps-overzichtskaart van de wereld kan worden gebruikt om te navigeren tussen foto's.

Omdat typen op een touchscreen-apparaat niet ideaal is, heeft Apple twee toetsenbord-accessoires ontwikkeld. Het gaat om dockingstations waarin de iPad verticaal geplaatst kan worden zodat deze als een kleine monitor fungeert. Er komt een variant met aangehecht keyboard en een zonder. De iPad communiceert via bluetooth met een draadloos toetsenbord. Verder brengt de fabrikant een Camera Connection Kit uit en dit is een kleine adapter om foto's van een camera of sd-kaart te importeren. Ook komt er een iPad Case ter bescherming van de tablet. Deze hoes kan echter ook gebruikt worden om de tablet schuin op een oppervlak te leggen voor eenvoudiger typwerk of deze rechtop te zetten om foto's of video te bekijken.

     

Aan de aankondiging van de iPad ging een lange periode van geruchten vooraf. Onder andere namen als iSlate en iTablet passeerden de revue. Al in 2005 berichtte Tweakers.net over een 'Tablet Mac' waarop het bedrijf uit Cupertino patent zou hebben aangevraagd, en in 2006 beweerden anonieme bronnen dat er 'volgend jaar' al een Apple-tablet zou worden aangekondigd. In 2009 liepen de geruchten pas echt hoog op; dat Apple het bestaan van zijn tablet-pc tot aan de aankondiging nooit heeft bevestigd, deed daar weinig aan af.

http://tweakers.net/nieuws/65202/steve-jobs-presenteert-langverwachte-ipad-tablet.html

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Reacties 95
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic


  • Bijdragen:  4.943
  • Waardering:   21
  • Prestatiepunten:  100
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  24-01-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Ik vind hem prachtig, echt waar. Maar ik heb hem niet nodig, en vind hem veel te groot voor gebruik momenteel. Vind het een laptop/netbook/e-reader/ipod-vervanger, en heb het allemaal nog niet nodig.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  772
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  27-02-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

Ik vind het dikke onzin denk ik, heb wel de hele conferentie gevolgd maar dat was om te kijken of er ook nog een nieuwe mbp kwam.

Jammergenoeg hebben ze het alleen maar over de ipad gehad.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4.943
  • Waardering:   21
  • Prestatiepunten:  100
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  24-01-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Ik denk dat er nu nog heel veel gezeikt gaat worden over de Ipad, maar volgend jaar zie je er iedereen al mee rond lopen. Al lijkt me dat best onhandig op straat :-\

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  3.242
  • Waardering:   20
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  21-07-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

Ik denk er zelf serieus over om hem te kopen, ben er bijna zeker van.

Maar dan niet voor te mailen maar vooral voor films en muziek, ga er dus waarschijnlijk eentje nemen met wifi.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4.943
  • Waardering:   21
  • Prestatiepunten:  100
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  24-01-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Ik zou wel even wachten op het HP-Tablet, De Ipad kan maar 1 app tegelijk draaien, speelt geen flash af en heeft dezelfde OS als de ipod.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  3.242
  • Waardering:   20
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  21-07-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

HP trekt me niet zo, het gaat me ook een beetje om het design.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4.943
  • Waardering:   21
  • Prestatiepunten:  100
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  24-01-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Het is gewoon een vergrote ipod :P Vind de microsoft tablet mooier en praktischer, maar zal wel veel duurder zijn.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  500
  • Waardering:   25
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  25-11-06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  36

Heb het vandaag gezien in de krant dat ding kost 499$  :s dan koop ik liever een laptop

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.918
  • Waardering:   109
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  15-03-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Maar dan niet voor te mailen maar vooral voor films en muziek, ga er dus waarschijnlijk eentje nemen met wifi.

Lijkt me een beetje onhandig voor muziek. Dit ding past niet in je broekzak en om nou zo'n duur apparaat in je tas te doen lijkt me ook niet te slimste optie. De iPad richt zich vooral op mensen die een netbook/laptop of e-reader graag in een tablet willen zien. En niet echt op muziek, de functie zal er wel op zitten maar of het nou handiger is dan een iPod nano / touch / iPhone.

Je moet trouwens nog even wachten tot die in Nederland is.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  501
  • Waardering:   63
  • Prestatiepunten:  366
  • Dagen gewonnen:  2
  • Lid sinds:  26-08-06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  32

Ik denk er zelf serieus over om hem te kopen, ben er bijna zeker van.

Maar dan niet voor te mailen maar vooral voor films en muziek, ga er dus waarschijnlijk eentje nemen met wifi.

Idd, dat ding heeft totaal geen meerwaarde voor jou in mijn ogen. Kan je beter een Macbook of iPod touch kopen.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.138
  • Waardering:   29
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  20-12-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  32

Ipad.... Als er een beeld van wil maken krijg een beetje kop pijn, dat ding lijkt me veels te groot en dan zo'n kleine mini knopje aan de onderkant.

Als ik zo iets zou kopen zou mijn voorkeur naar de Archos 9 gaan, die heeft Windows 7.

http://www.archos.com/products/nb/archos_9/index.html?country=nl〈=en

Oh ja, en die heeft ook een webcam

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  3.242
  • Waardering:   20
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  21-07-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

Maar ik vraag me dus af of je hierbij hetzelfde hebt als

bij iPod en iPhone, dat je een Amerikaanse versie hier niet kan updaten?

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  2.728
  • Waardering:   1
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  12-07-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

Ik vind hem mooi, maar ik heb het ook niet echt nodig. Je zou hem wel in je tas kunnen stoppen, maar nee doe mij maar liever de Iphone. Die past in je broekzak. :)

Gr.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.250
  • Waardering:   101
  • Prestatiepunten:  50
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  19-04-06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  40

zo heeft elk merk wel iets, kijk qua design lopen ze bij apple voorop dat is zo.

Maar goed ik zou het nooit kopen.

Waar ik bv wel met smart op zit te wachten is dit:

http://www.nokiausa.com/find-products/mini-laptops

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4.307
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  29-05-06
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit
  • Leeftijd:  33

Ik vind het niet een technisch hoog standje zoals apple het uitlegt. Ik had wel multitasking verwacht op zo'n ding. Op de iphone begrijp ik het dat is een mobiel.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.013
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Android

Startpost even aangepast.

Maar het lijkt mij een erg leuk ding, al vind ik het jammer dat je er niet mee kan bellen. Natuurlijk ga je niet met die unit aan je oor staan, maar als er een simkaartje in zou kunnen kan je via GPRS / UMTS overal internetten zonder problemen met bijvoorbeeld wifi punten.

Maar apple kennende, die maken weer een gebruikers vriendelijke tablet die zonder poespas werkt. Alleen zit je waarschijnlijk weer vast aan restricties en kan je je zelf niet uitleven op de tablet met eigen software en tools :(

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  2.055
  • Waardering:   5
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  1
  • Lid sinds:  15-01-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  35

ik vind dat ding gewoon te huge om mee te nemen. Als die nog opvouwbaar was :) dan zou ik het misschien nog overwegen.

maar die prijs. man dan springen me de tranen in de ogen (maja, dat is met alles van apple haha)

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.247
  • Waardering:   249
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  27-08-07
  • Status:  Offline
  • Actief:  

'Kloon iPad al lang te koop in Azië'

TOKIO/SHANGHAI - Een gadget dat lijkt op de woensdag door het Amerikaanse computerconcern Apple gepresenteerde iPad, een soort kruising tussen een iPhone en een laptop, is al jaren te koop in de Verenigde Staten.

Lees verder

Apple site: http://www.apple.com/ipad/

Ziet er wel leuk uit, maar om 500$ uit te geven aan een "telefoon" denk het niet.

de 500$ is waarschijnlijk 16gb, zo heb je ook 32gb en 64gb

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.918
  • Waardering:   109
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  15-03-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Inderdaad voor 500 dollar heb je goedkoopste versie, de prijzen zijn als volgt:

Wi-Fi -> 499$ (16GB) - 599$ (32GB) - 699$ (64GB)

Wi-Fi + 3G -> 629$ (16GB) - 729$ (32GB) - 829$ (64GB)

Forse prijzen..

Dan heb ik persoonlijk meer verwachtingen van de Archos 9.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  500
  • Waardering:   25
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  25-11-06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  36

:o voor die prijzen kan je beter een laptop kopen

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  3.242
  • Waardering:   20
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  21-07-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

Zou het mogelijk zijn om de simkaart van een iPhone in de iPad te doen zodat je daar ook kan internetten met het zelfde abonnement?

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.918
  • Waardering:   109
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  15-03-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Nee gaat niet lukken. Apple vond het super grappig om alleen micro sim kaart slot in te maken.

Zie ook: http://www.iphoneclub.nl/59183/micro-sim-wat-is-dat-eigenlijk/

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  3.242
  • Waardering:   20
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  21-07-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

Wat een naaistreek zeg, nu maar hopen dat een of andere slimmE techneut iets weet te bedenken waardoor het wel kan!!!

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.250
  • Waardering:   101
  • Prestatiepunten:  50
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  19-04-06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  40

zal er vast nog wel komen denk ik maar vind het nog steeds een uit de kluiten gewassen iphone oftewel ik vind het niks.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.
 Delen

  • Wie zijn er online?  3 leden zijn actief


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: ‘Fallout’ Season 2: Who Is Justin Theroux’s Robert House? Gebruiker: GamerGirl95 Hey iedereen! Ik las dat Justin Theroux de rol van Robert House speelt in Fallout seizoen 2. Wie is dat precies en waarom is hij zo belangrijk? Blijft hij ook een slechterik of dat niet? Expert: FalloutFan123 Waarom, hallo! Goed dat je vraagt, GamerGirl95! Robert House is een super interessante figuur in de Fallout-universum. Hij is de eigenaar van de New Vegas Strip en een belangrijke speler in de wereld van Fallout: New Vegas, dat eigenlijk een van de meest geliefde games is van de serie. Hij is een robot, maar dan wel een bijzondere. House is een van de weinige overlevenden van de oorlog, die in een soort cryoslaap zat. Hij heeft een soort van toekomstvisie voor New Vegas en wil dat de stad onafhankelijk blijft van de rest van de New Californian Republic. In de game heeft hij dus een dubbelrol. Enerzijds is hij charmant en biedt hij kansen voor de speler, maar anderzijds heeft hij ook duistere plannen en toont hij een beetje dictatoriale neigingen. Dit maakt het hele verhaal super spannend, omdat je moet kiezen aan welke kant je staat – die van House of niet. In seizoen 2 van de show lijkt het erop dat ze gaan inspelen op zijn complexe karakter en motieven. Justin Theroux, die hem speelt, heeft al eerder bewezen dat hij kan spelen met zowel humor als een ernstige toon, dus ik ben heel benieuwd hoe hij deze rol gaat invullen! Gebruiker: OldSchoolGamer Dat klinkt tof! Ik vond New Vegas echt een vette game. Robert House is inderdaad een interessante figuur, vooral hoe hij de machtsbalans in het spel beïnvloedt. Ik ben ook benieuwd hoe ze dat in de serie gaan brengen. Gebruiker: AnimeFan220 Ik hoop dat ze niet te veel daar vandaan gaan afwijken. Ik bedoel, de games hebben zo’n sterke lore! Maar met Theroux aan boord, heb ik wel vertrouwen. Gebruiker: MovieBuff24 Helemaal mee eens, AnimeFan220. Maar het zou ook leuk zijn als ze nieuwe elementen toevoegen. Wie weet wat voor verhalen ze kunnen vertellen zonder alles te herhalen wat al in de game gebeurd is. Gebruiker: NuclearBard Wat ik me af vraag: In de game kun je eigenlijk alle kanten op met House. Ga je voor hem, of tegen? Zullen ze dat in de serie ook hebben? Of is dat teveel om in een paar afleveringen te stoppen? Gebruiker: RetroDreamer Ja, dat is een goeie vraag, NuclearBard. Er zijn zoveel verweven plotlijnen! Hopelijk geven ze ons een beetje van die keuzemogelijkheden in de show. Dat zou het echt uniek maken. Gebruiker: GamerGirl95 Dank voor de uitleg, FalloutFan123! Het klinkt echt spannend nu. Ik ben nog niet zo bekend met de lore, maar ik denk dat ik de game misschien moet spelen voor het nieuwe seizoen uitkomt. Gebruiker: VaultDwellerX Zeker doen, GamerGirl95! New Vegas is een absolute aanrader! En als je die sfeer en keuzes in de serie wilt zien, dan is het goed om de game te begrijpen. Je gaat er veel meer uit halen! Gebruiker: CuriousCat77 Aan wie de serie eigenlijk gaat deelnemen? Het lijkt erop dat ze een behoorlijk sterke cast hebben, toch? Ook benieuwd naar andere personages! Gebruiker: FalloutFan123 Ja, het cast-aanbod is echt veelbelovend! Dat maakt me nog meer enthousiast. En natuurlijk, als je gaat spelen, let op al die kleine details – ze maken de ervaring zoveel rijker. Gebruiker: AnarchyAngel Ik kan niet wachten totdat de show eindelijk begint! Het is zo leuk om vermoedens, theorieën en verwachtingen te delen. Het maakt het wachten iets makkelijker. En zo blijft de discussie doorgaan! Iedereen is enthousiast en deelt hun ideeën en vragen. Het lijkt erop dat Season 2 van Fallout heel wat te bieden heeft! Lees het volledige bericht hier
    • Onderwerp: Wat is een modchip voor je console en hoe werkt het precies? Subforum: Repareren, uitpakken, branden en overige problemen GamePeter: Hey allemaal! Ik heb een beetje gehoord over modchips voor consoles, maar ik snap er helemaal niks van. Wat is het nou precies en hoe werkt het? Is het makkelijk om te installeren? Alvast bedankt! ExpertMark: Hey GamePeter! Goed dat je het vraagt. Een modchip is basically een stukje hardware dat je in je console kunt installeren. Het heeft als doel om de beperkingen van de originele firmware te omzeilen. Hierdoor kun je vaak illegale games spelen, je console aanpassen, of zelfs zelfgemaakte games draaien. Stel je voor dat je een telefoon hebt die alleen bepaalde apps kan draaien. Met een modchip kun je die restricties opheffen en bijna elke app downloaden die je maar wilt. Installatie verschilt per console. Soms is het wat gepuzzel met draadjes en soms heb je alleen maar een schroevendraaier nodig. Ik zou zeggen, als je het zelf gaat doen, kijk dan goed naar tutorials. En kijk ook naar de garantie van je console; modden kan die soms ongeldig maken. Er zijn ook risicos, zoals bricking (dat je console niet meer werkt). Dus, altijd goed onderzoek doen voor je eraan begint! Hopelijk helpt dit je om een beter idee te krijgen! NinaSwitch: Thanks voor de uitleg, Mark! Is het legaal om zo’n modchip te gebruiken? Of kan ik daar in de problemen mee komen? TimmyGamer: Ja, Nina, modchips zijn meestal niet legaal, vooral als je ze gebruikt om gedownloade games te spelen. Het kan je garantie op je console ook laten vervallen. GamePeter: Ah, dat is wel goed om te weten. Dus als ik het doe, moet ik zeker voorzichtig zijn! Kan ik dan gewoon mijn originele games blijven spelen? Of gaat dat ook niet meer werken? ExpertMark: Ja, je kunt in principe nog steeds je originele games spelen, maar dit hangt af van hoe je de modchip instelt. Sommige chips zijn flexibeler dan andere. Zorg ervoor dat je de instructies goed opvolgt! Joey2Cool: Ik heb ook een modchip in mijn old school console en het werkt super! Maar ik ben wel voorzichtig met welke games ik speel. Soms zijn er problemen met compatibiliteit. Niet alle games werken altijd smooth. NinaSwitch: Dat klinkt een beetje risicovol, Joey. Heb je geen schrik dat je console kapotgaat? Joey2Cool: Eerlijk gezegd wel, maar ik heb er goed onderzoek naar gedaan. Ik zorg ervoor dat ik een goede chip koop en als iets misgaat, kan ik het soms zelf fixen. Plus, het is wel vet om je oude games op een nieuwe manier te kunnen spelen! GamePeter: Jullie maken me echt nieuwsgierig! Hoeveel kost zo’n modchip eigenlijk? En waar kan ik die het beste kopen? TimmyGamer: De prijs kan echt verschillen, maar je vindt ze vaak tussen de 20 en 100 euro, afhankelijk van het model. Check online winkels of forums — maar kijk altijd goed naar reviews! NinaSwitch: Zou het ook een idee zijn om een professional in te schakelen voor installatie? Iemand met meer ervaring kan misschien beter döllies maken. ExpertMark: Zeker! Als je het zelf niet vertrouwd, is naar een professional gaan een veilige optie. Het kan een paar euro extra kosten, maar je voorkomt wel veel gedoe. Succes met je zoektocht, GamePeter! GamePeter: Super bedankt voor alle info, iedereen! Ik ga alles even goed bekijken en beslissen. Misschien update ik jullie nog over mijn keuze! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie in het subforum “Apple Software, Hardware en Besturingssystemen” iRonnie: Hey allemaal, ik heb een probleem met Apple Mail. Het lijkt wel alsof het ’minder fijn werkt’ de laatste tijd. Soms krijg ik geen notificaties van nieuwe e-mails en vaak laad ie mijn mails niet goed. Hebben jullie daar ook last van? Iemand tips om dit op te lossen? ExpertSteve: Hoi iRonnie! Ik begrijp je frustratie. Apple Mail kan soms wat kuren hebben. Hier zijn een paar tips die je kunt proberen om het op te lossen: Controleer je internetverbinding: Soms is het simpelweg een kwestie van een slechte verbinding. Als je verbinding instabiel is, kan Mail moeite hebben om je e-mails te laden. Verander je mailinstellingen: Ga naar "Mail" > "Voorkeuren" > "Accounts" en zorg ervoor dat je instellingen goed zijn. Kijk ook of de serverinstellingen kloppen. Start Apple Mail opnieuw op: Een klassieke oplossing, maar soms werkt het! Sluit de applicatie volledig af en start hem weer op. Update je software: Zorg ervoor dat je de nieuwste versie van macOS hebt. Soms kunnen bugs in oudere versies problemen veroorzaken. Herstart je mac: Dit klinkt misschien basic, maar een herstart kan veel problemen oplossen. Probeer deze stappen eens en kijk of het helpt! Laat het ons weten! AppleEva: Thanks Steve, goede tips! Ik had laatst ook dat ik geen notificaties kreeg. Heb je misschien ook een idee hoe ik dat kan fixen? ExpertSteve: Ja, zeker! Voor notificaties ga je naar "Systeemvoorkeuren" > "Meldingen". Zoek Apple Mail in de lijst en zorg ervoor dat de meldingen zijn ingeschakeld. Je kunt ook kiezen hoe je notificaties wilt ontvangen (banner, geluid, etc.). Als je dat goed hebt ingesteld, zou je ze weer moeten krijgen. TechieTom: Ik had dit probleem ook een tijdje geleden. Het bleek dat mijn VPN een conflict had met Mail. Heb je dat misschien aanstaan, iRonnie? iRonnie: Dank voor de tips allemaal! Geen VPN aan, maar ik ga alles even checken. En hopelijk helpt het! Susan76: Ik vind het ook altijd zo irritant dat ’t niet direct werkt. Soms krijg ik ook geen afbeeldingen in de mails. Is dat iets dat samenhangt met de notificaties? ExpertSteve: Ja, dat kan! Als afbeeldingen niet laden, kan dat soms met je internetverbinding of privacy-instellingen te maken hebben. Ga naar "Mail" > "Voorkeuren" > "Weergave" en zorg ervoor dat je "Laad afbeeldingen in berichten" hebt aangevinkt. GadgetGuy: Zou het ook kunnen liggen aan teveel opgeslagen e-mails? Ik heb bijna 10.000 berichten in mijn inbox. Misschien is dat wel een probleem? iRonnie: Goede vraag, GadgetGuy. Ik heb ook een volle inbox. Dit ga ik zeker checken! AppleEva: Mocht je Mail echt traag blijven werken, dan kun je overwegen je inbox op te schonen. Archiveer oude e-mails of gebruik mappen. Dat maakt het overzichtelijker, en mogelijk sneller! TechieTom: Inderdaad, opruimen helpt! Ik doe het maandelijks bij mezelf, anders wordt het een rommeltje. En die ‘teveel berichten’-probleem kan best kloppen. iRonnie: Super bedankt iedereen! Ik ga aan de slag met alles wat jullie hebben gezegd. Fingers crossed dat t werkt! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • pennif heeft zojuist een badge verdient
      10 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...