Spring naar bijdragen

Snelheden bij planet comfort


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  4
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  10/20/07
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

Hallo,

Ik heb op dit forum geprobeerd te zoeken/achterhalen wat de maximale snelheid is voor downloaden via planet internet. Helaas heb ik dit niet kunnen vinden.

Ik heb momenteel twee verbindingen aangemaakt in SABnzbd:

nova.planet.nl

binaries.news.planet.nl

Mijn maximum snelheid die ik nu haal met nieuwe nzb bestanden is 440 kb/s. Volgens de specificaties van planet zou een maximum snelheid van 6 mb/s gehaald moeten kunnen worden. Ik zou dus verwachten dat ik wel 600kb/s zou moeten kunnen halen??

Zie ik dit verkeerd en/of moet ik wellicht nog wat bijzonders/anders instellen?

Alvast bedankt voor jullie visie/reactie.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 4
  • Reacties 4
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic

Populaire dagen

Top Posters In Dit Topic


  • Bijdragen:  500
  • Waardering:   25
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  11/25/06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  36

met 6mb moet je 750kpbs max kunnen halen. wat je kan doen is meer verbinding instellen van plaats 2

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 25
  • 500

  • Bijdragen:  4
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  10/20/07
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

Wat ik nu dus heb ingesteld in (SABnzbd) is:

host: nova.planet.nl

port: 119

connections: 3

fileserver: 0

en

host: binaries.news.planet.nl

port: 119

connections: 3

fileserver: 0

Is dit dan correct?

En heeft planet nog extra verbindingen, enig idee welke zijn dit? Planet geeft namelijk dit overzicht:

POP-server (inkomende e-mail) pop.planet.nl

SMTP-server (uitgaande e-mail) mail.planet.nl

NNTP-server(Newsserver) news.planet.nl

Newsserver (binaries) binaries.news.planet.nl

Newsserver (binaries) nova.planet.nl

Homepageserver (uploaden) home.planet.nl

Homepage bekijken http://home.planet.nl/~gebruikersnaam

FTP-server (Public) ftp.planet.nl

Chatserver chat.planet.nl

IRC-server (Undernetserver) irc.planet.nl

ILS-server (Netmeetingserver) ils.planet.nl

Quakeserver quake.planet.nl

Automatische proxy http://apc.planet.nl/proxy.pac

Handmatige proxy http://proxy.planet.nl (poort 8080)

NTP-server (Time) ntp.planet.nl

Of moet ik de extra verbindingen ergens anders vandaan toveren?

Bij voorbaat dank!

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 4

  • Bijdragen:  4
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  10/20/07
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

Iemand enig idee?  ???

Thanks  O0

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 4
  • Oud-beheerder

  • Bijdragen:  26218
  • Waardering:   2934
  • Prestatiepunten:  25046
  • Dagen gewonnen:  265
  • Lid sinds:  12/17/11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Probeer eens je connections een op te schroeven naar 4

connections: 4

en dat op beide hosts

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 2.9k
  • 26.2k
  • 265

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.
  • Wie zijn er online?  2 leden zijn actief

Mededelingen


  • Recent nieuwsbericht

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    qtr

    Geplaatst

    Everything – De Zoekhond die Windows Nooit Had Ken je dat? Je zoekt dat ene bestand, je weet zeker dat het ergens op je computer of netwerk staat, maar Windows’ zoekfunctie lijkt meer op een slak dan op een speurhond. Gelukkig is er Everything, en deze tool verandert zoeken in vinden. Vanaf het moment dat je Everything installeert, voelt het alsof je computer plots een fotografisch geheugen heeft gekregen. Tik een paar letters in, en BAM – instant resultaten. Geen wachttijden, geen indexeringsgedoe, gewoon bliksemsnel. Zelfs als je maar een stukje van een bestandsnaam weet, tovert Everything het in een fractie van een seconde tevoorschijn. Handige functies en instellingen Filters & Wildcards – Zoek je alleen naar PDF’s of MP3-bestanden? Gebruik filters als *.pdf of *.mp3 en Everything toont alleen relevante resultaten. Live-updates – Verplaatst, verwijdert of hernoemt een bestand? Everything past de zoekresultaten direct aan. Netwerk zoeken & Meerdere locaties – Door netwerkshares (\\server\map) en externe schijven toe te voegen, doorzoek je moeiteloos bestanden op andere computers of NAS-systemen. Handig voor thuisnetwerken en kantoren! Geavanceerde zoekoperators – Combineer zoektermen met AND, OR en NOT voor nog preciezere resultaten. Bookmark je zoekopdrachten – Veelgebruikte zoekopdrachten sla je op voor snel hergebruik. Snelle toets combinaties – Open Everything met Ctrl + Shift + F of stel je eigen short cut in. Lichtgewicht maar krachtig Het mooiste? Het programma is belachelijk licht. Waar andere zoektools je systeem laten zuchten en steunen, draait Everything soepel op de achtergrond zonder ook maar een kik te geven. Alsof het er niet is, totdat je het nodig hebt – de perfecte huisgenoot. Kortom, Everything is de zoekfunctie die Windows al jaren had moeten hebben. Eenmaal geprobeerd, wil je nooit meer zonder! En hé,  we blijven Nederlanders: Gratis  https://www.voidtools.com/

    qtr

    Geplaatst

    Windhawk – Windows 11 Start Menu Styler:  Een Must-Have voor Personalisatie Windows 11 heeft een modern en strak ontwerp, maar niet iedereen is tevreden met de standaardweergave van het Startmenu. Gelukkig biedt Windhawk een oplossing met de Windows 11 Start Menu Styler. Deze handige tool maakt het mogelijk om het Startmenu volledig naar eigen wens aan te passen, waardoor de gebruikservaring veel prettiger en efficiënter wordt. Voordelen van de Windows 11 Start Menu Styler Flexibele aanpassingen – Gebruikers kunnen het formaat, de positie en de transparantie van het Startmenu wijzigen, zodat het perfect aansluit bij hun voorkeuren. Meer controle, minder beperkingen – Waar Microsoft weinig opties biedt voor aanpassingen, geeft Windhawk juist de vrijheid om het Startmenu volledig naar eigen smaak in te richten. Van pictogramgrootte tot menu-uitlijning, alles is instelbaar. Verbeterde workflow – Door snelkoppelingen, groepen en mappen efficiënt in te delen, wordt werken met Windows 11 een stuk intuïtiever en sneller. Gebruiksvriendelijk en lichtgewicht – De software is eenvoudig te installeren en verbruikt minimale systeembronnen, wat zorgt voor een soepele werking. Regelmatige updates en ondersteuning – Windhawk wordt actief ontwikkeld en ondersteund door een enthousiaste gebruikersgemeenschap, waardoor verbeteringen en nieuwe functies regelmatig worden doorgevoerd. Conclusie Voor wie niet tevreden is met het standaard Windows 11 Startmenu en meer controle wil over de indeling en functionaliteit, is Windhawk’s Windows 11 Start Menu Styler een uitstekende keuze. Dankzij de vele personalisatiemogelijkheden sluit het Startmenu beter aan op de individuele wensen van de gebruiker. Of je nu kiest voor een minimalistische uitstraling of een overzichtelijk, krachtig menu, deze tool maakt het mogelijk. Filmpje:  https://youtu.be/dYj0idnWKT8?si=F84yuwrPtwIalS_-   Meer informatie en downloadopties zijn te vinden op de officiële Windhawk-website: https://windhawk.net/      (We blijven Nederlanders, gratis ;-) )
  • Recente prestatie

    • Paqal heeft zojuist een badge verdient
      Eén week actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...