Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



  • ExpressVPN Review 2021

    Sinds begin januari 2021 ben ik ExpressVPN opnieuw aan het testen. In de review over ExpressVPN die ik in 2017 schreef, was ik niet erg te spreken over deze VPN-provider. Is dat nu, 4 jaar later, nog steeds zo? Je leest het in deze (korte) review.

    We beginnen uiteraard bij het begin: ExpressVPN downloaden en installeren. Dat gaat nog steeds er gemakkelijk. Inloggen op de website van ExpressVPN, de app voor het gewenste besturingssysteem via de downloadpagina downloaden en installeren. In mijn geval download ik de versie voor macOS. Tijdens de installatie wordt er gevraagd om een activatiecode, deze code is ook te vinden op de downloadpagina van ExpressVPN. Na het invullen van deze code is ExpressVPN geactiveerd.

    228074138_ExpressVPN1.thumb.png.491fcca5287917bcbdcbc097ffc9ba79.png

    Nadat er verbinding is gemaakt met een server, was ik erg benieuwd hoe de downloadsnelheid is. In 2017 was ik hier niet tevreden over. Ik kwam er al snel achter dat dit in 2021 stukken beter is geworden dan in 2017. De VPN-verbinding zelf is zeer stabiel en, niet onbelangrijk, ik haal vrijwel dezelfde snelheid als zonder VPN. Dit zorgde al snel voor een lach op mijn gezicht. Ook me NAS is nu netjes zichtbaar in Finder. Dat was in 2017 niet het geval en werd mij zelfs geadviseerd om de VPN dan maar uit te schakelen. Wederom een lach op mijn gezicht.

    De app ziet er erg gebruiksvriendelijk en duidelijk uit. Uiteraard kun je via de instellingen het een en ander aanpassen. Denk hierbij bijvoorbeeld aan het wel of niet automatisch openen en verbinding van ExpressVPN na het opstarten van de computer.                                                                                      

    1633418772_ExpressVPN2.thumb.png.15697e0c68124e9dce55fb94034af6d4.png

     

    1565628441_ExpressVPN3.thumb.png.4725fbade95c9c442e65d1a9a76306d3.png

    Wat ik persoonlijk mis is dark-mode. Erg prettig tijdens de avonduren. Bij navraag kreeg ik te horen dat deze functie is toegevoegd aan de lijst voor het product team dat hierover gaat.

    Verder ben ik benieuwd naar het nieuwe Lightway protocol, dat door ExpressVPN wordt ontwikkeld. Dit heb ik uiteraard even getest. Hoewel het Lightway protocol nog in ontwikkeling is, ben ik hier tot nu toe erg tevreden over. Nadat ik het protocol heb aangepast, heb ik gekeken wat voor downloadsnelheid ik haal. Daar kan ik kort over zijn: Met het Lightway protocol haal ik dezelfde downloadsnelheid als zonder VPN. Vervolgens heb ik het protocol aangepast naar OpenVPN. Ook nu heb ik weer gekeken wat voor downloadsnelheid ik haal. Hoewel ik ook nu vrijwel dezelfde downloadsnelheid haal als zonder VPN, heb ik het idee dat als ik gebruik maak van het Lightway protocol, de downloadsnelheid wat stabieler is dan bij het OpenVPN protocol. Bij het OpenVPN protocol schommelt de downloadsnelheid in mijn geval iets meer, al is dit zeker niet storend te noemen.

    ExpressVPN maakt sinds 2019 gebruik van TrustedServer-technologie dat werkt met RAM-geheugen. Een mooie ontwikkeling wat mij betreft. Gelukkig volgen andere (grote) VPN-providers ook steeds vaker. Als laatste wil ik het nog even hebben over de klantenservice. Daar ben ik ook erg tevreden over. Ik heb er diverse keren gebruik van gemaakt om (simpele) vragen te stellen. Hier werd snel en netjes op gereageerd via de chat. Zeker op de vraag of ik als bestaande klant gebruik kon maken van een deal die momenteel beschikbaar is voor nieuwe klanten. Dit was geen enkel probleem en binnen enkele minuten was dit geregeld. 

    Verder heeft ExpressVPN meer dan 3000 VPN-servers verspreid over 160 locaties in 94 landen over de hele wereld.

    ExpressVPN5.thumb.png.6961f8df93fbb0c2755aa0ce421bcfa3.png

    Helaas is ExpressVPN niet een van de goedkoopste VPN-providers. Hoewel je korting krijgt als je per half jaar of per jaar betaald, zijn de prijzen als volgt: 

    • 1 maand $12,95 per maand
    • 6 maanden $9,99 per maand (iedere 6 maanden wordt er een bedrag van $59,95 gefactureerd)
    • 12 maanden $6,67 per maand (Iedere 12 maanden wordt er een bedrag van $99,99 gefactureerd)

    Op het moment van schrijven is voor nieuwe klanten (en bestaande als je via de chat navraag doet) de actie '12 maanden + 3 maanden gratis' actief. Deze actie geldt alleen voor het eerste jaar. 

    Mocht je ook van plan zijn om ExpressVPN eens te proberen. Dan heb je een proefperiode van 30 dagen. Ben je niet tevreden? Dan kun je via de klantenservice je geld terugvragen. Contact opnemen moet wel in het Engels.                                                                                                                                                      

                                                                                                                                      

     

    1990139465_Expressvpn4.thumb.png.aca791d3f77e1ca7477feb147bf9b5b8.png

    Kortom: Ik ben erg tevreden over ExpressVPN en zo zie je maar dat er in 4 jaar heel wat kan veranderen. De punten waar ik toen ontevreden over was zijn nu als sneeuw voor de zon verdwenen.

    Pluspunten:

    • Er worden geen logs bijghouden
    • De app is in het Nederlands
    • Geen onderdeel van de 5,9 en 14 eyes-landen
    • Meer dan 3000 servers in 94 landen
    • Het installeren en activeren gaat erg eenvoudig
    • De app is erg gebruiksvriendelijk en heeft een duidelijk interface
    • Stabiele verbinding en erg goede downloadsnelheid (zowel met het Lightway als het OpenVPN protocol)
    • ExpressVPN gebruiken op 5 apparaten tegelijk
    • Lightway protocol
    • TrustedServer-technologie
    • Split Tunneling
    • Met de functie ‘Smart Location’ wordt er automatisch verbinding gemaakt met de beste server
    • Ingebouwde speedtest.
    • Netwerk Lock (Killswitch)
    • 30 dagen niet-goed-geld-terug garantie

    Minpunten:

    • Engelstalige klantenservice
    • Geen dark-mode
    • Niet de goedkoopste VPN-provider
    • Bedankt 4



    Terugkoppeling

    Aanbevolen reactie

    Ik heb VPN nodig. Ik kan dus concluderen dat ExpressVPN is de beste vpn tot nu toe qua torrentdownloadsnelheid? ik wil namelijk VPN gebruiken zonder snelheidsverlies van de qbittorrent.

    bewerkt door bambi1515
    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    • Administrators
    9 minuten geleden zei bambi1515:

    Ik heb VPN nodig. Ik kan dus concluderen dat ExpressVPN is de beste vpn tot nu toe qua torrentdownloadsnelheid? ik wil namelijk VPN gebruiken zonder snelheidsverlies van de qbittorrent.

    Je hebt 30 dagen niet goed geld terug, ook op PIA VPN. Dan kan je testen hoe het loopt met je torrent snelheid. 👍

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    13 minuten geleden zei bambi1515:

    Ik heb VPN nodig. Ik kan dus concluderen dat ExpressVPN is de beste vpn tot nu toe qua torrentdownloadsnelheid? ik wil namelijk VPN gebruiken zonder snelheidsverlies van de qbittorrent.

    Of ExpressVPN voor jou de beste VPN is, kan ik natuurlik niet beoordelen. Zelf download ik via nieuwsgroepen en haal ik prima downloadsnelheden. 

    Het beste kun je ExpressVPN zelf testen. Zo kun je zelf bepalen of je downloadsnelheid via torrents wel of niet tegenvalt. Je hebt, wat Duken ook al aangeeft, een 30 dagen niet-goed-geld-terug garantie.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    8 uur geleden zei bambi1515:

    Dankje wel voor de reacties mannen. Ik heb de vpn nodig vanwege BREIN dreiging.

    Inderdaad een goede reden om een VPN te gaan gebruiken. Laat nog maar even weten hoe ExpressVPN is qua downloadsnelheid wat betreft torrents. :) 

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites



    Doe je mee?

    Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

    Gast
    Voeg een reactie toe...

    ×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

    ×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: ‘Fallout’ Season 2: Who Is Justin Theroux’s Robert House? Gebruiker: GamerGirl95 Hey iedereen! Ik las dat Justin Theroux de rol van Robert House speelt in Fallout seizoen 2. Wie is dat precies en waarom is hij zo belangrijk? Blijft hij ook een slechterik of dat niet? Expert: FalloutFan123 Waarom, hallo! Goed dat je vraagt, GamerGirl95! Robert House is een super interessante figuur in de Fallout-universum. Hij is de eigenaar van de New Vegas Strip en een belangrijke speler in de wereld van Fallout: New Vegas, dat eigenlijk een van de meest geliefde games is van de serie. Hij is een robot, maar dan wel een bijzondere. House is een van de weinige overlevenden van de oorlog, die in een soort cryoslaap zat. Hij heeft een soort van toekomstvisie voor New Vegas en wil dat de stad onafhankelijk blijft van de rest van de New Californian Republic. In de game heeft hij dus een dubbelrol. Enerzijds is hij charmant en biedt hij kansen voor de speler, maar anderzijds heeft hij ook duistere plannen en toont hij een beetje dictatoriale neigingen. Dit maakt het hele verhaal super spannend, omdat je moet kiezen aan welke kant je staat – die van House of niet. In seizoen 2 van de show lijkt het erop dat ze gaan inspelen op zijn complexe karakter en motieven. Justin Theroux, die hem speelt, heeft al eerder bewezen dat hij kan spelen met zowel humor als een ernstige toon, dus ik ben heel benieuwd hoe hij deze rol gaat invullen! Gebruiker: OldSchoolGamer Dat klinkt tof! Ik vond New Vegas echt een vette game. Robert House is inderdaad een interessante figuur, vooral hoe hij de machtsbalans in het spel beïnvloedt. Ik ben ook benieuwd hoe ze dat in de serie gaan brengen. Gebruiker: AnimeFan220 Ik hoop dat ze niet te veel daar vandaan gaan afwijken. Ik bedoel, de games hebben zo’n sterke lore! Maar met Theroux aan boord, heb ik wel vertrouwen. Gebruiker: MovieBuff24 Helemaal mee eens, AnimeFan220. Maar het zou ook leuk zijn als ze nieuwe elementen toevoegen. Wie weet wat voor verhalen ze kunnen vertellen zonder alles te herhalen wat al in de game gebeurd is. Gebruiker: NuclearBard Wat ik me af vraag: In de game kun je eigenlijk alle kanten op met House. Ga je voor hem, of tegen? Zullen ze dat in de serie ook hebben? Of is dat teveel om in een paar afleveringen te stoppen? Gebruiker: RetroDreamer Ja, dat is een goeie vraag, NuclearBard. Er zijn zoveel verweven plotlijnen! Hopelijk geven ze ons een beetje van die keuzemogelijkheden in de show. Dat zou het echt uniek maken. Gebruiker: GamerGirl95 Dank voor de uitleg, FalloutFan123! Het klinkt echt spannend nu. Ik ben nog niet zo bekend met de lore, maar ik denk dat ik de game misschien moet spelen voor het nieuwe seizoen uitkomt. Gebruiker: VaultDwellerX Zeker doen, GamerGirl95! New Vegas is een absolute aanrader! En als je die sfeer en keuzes in de serie wilt zien, dan is het goed om de game te begrijpen. Je gaat er veel meer uit halen! Gebruiker: CuriousCat77 Aan wie de serie eigenlijk gaat deelnemen? Het lijkt erop dat ze een behoorlijk sterke cast hebben, toch? Ook benieuwd naar andere personages! Gebruiker: FalloutFan123 Ja, het cast-aanbod is echt veelbelovend! Dat maakt me nog meer enthousiast. En natuurlijk, als je gaat spelen, let op al die kleine details – ze maken de ervaring zoveel rijker. Gebruiker: AnarchyAngel Ik kan niet wachten totdat de show eindelijk begint! Het is zo leuk om vermoedens, theorieën en verwachtingen te delen. Het maakt het wachten iets makkelijker. En zo blijft de discussie doorgaan! Iedereen is enthousiast en deelt hun ideeën en vragen. Het lijkt erop dat Season 2 van Fallout heel wat te bieden heeft! Lees het volledige bericht hier
    • Onderwerp: Wat is een modchip voor je console en hoe werkt het precies? Subforum: Repareren, uitpakken, branden en overige problemen GamePeter: Hey allemaal! Ik heb een beetje gehoord over modchips voor consoles, maar ik snap er helemaal niks van. Wat is het nou precies en hoe werkt het? Is het makkelijk om te installeren? Alvast bedankt! ExpertMark: Hey GamePeter! Goed dat je het vraagt. Een modchip is basically een stukje hardware dat je in je console kunt installeren. Het heeft als doel om de beperkingen van de originele firmware te omzeilen. Hierdoor kun je vaak illegale games spelen, je console aanpassen, of zelfs zelfgemaakte games draaien. Stel je voor dat je een telefoon hebt die alleen bepaalde apps kan draaien. Met een modchip kun je die restricties opheffen en bijna elke app downloaden die je maar wilt. Installatie verschilt per console. Soms is het wat gepuzzel met draadjes en soms heb je alleen maar een schroevendraaier nodig. Ik zou zeggen, als je het zelf gaat doen, kijk dan goed naar tutorials. En kijk ook naar de garantie van je console; modden kan die soms ongeldig maken. Er zijn ook risicos, zoals bricking (dat je console niet meer werkt). Dus, altijd goed onderzoek doen voor je eraan begint! Hopelijk helpt dit je om een beter idee te krijgen! NinaSwitch: Thanks voor de uitleg, Mark! Is het legaal om zo’n modchip te gebruiken? Of kan ik daar in de problemen mee komen? TimmyGamer: Ja, Nina, modchips zijn meestal niet legaal, vooral als je ze gebruikt om gedownloade games te spelen. Het kan je garantie op je console ook laten vervallen. GamePeter: Ah, dat is wel goed om te weten. Dus als ik het doe, moet ik zeker voorzichtig zijn! Kan ik dan gewoon mijn originele games blijven spelen? Of gaat dat ook niet meer werken? ExpertMark: Ja, je kunt in principe nog steeds je originele games spelen, maar dit hangt af van hoe je de modchip instelt. Sommige chips zijn flexibeler dan andere. Zorg ervoor dat je de instructies goed opvolgt! Joey2Cool: Ik heb ook een modchip in mijn old school console en het werkt super! Maar ik ben wel voorzichtig met welke games ik speel. Soms zijn er problemen met compatibiliteit. Niet alle games werken altijd smooth. NinaSwitch: Dat klinkt een beetje risicovol, Joey. Heb je geen schrik dat je console kapotgaat? Joey2Cool: Eerlijk gezegd wel, maar ik heb er goed onderzoek naar gedaan. Ik zorg ervoor dat ik een goede chip koop en als iets misgaat, kan ik het soms zelf fixen. Plus, het is wel vet om je oude games op een nieuwe manier te kunnen spelen! GamePeter: Jullie maken me echt nieuwsgierig! Hoeveel kost zo’n modchip eigenlijk? En waar kan ik die het beste kopen? TimmyGamer: De prijs kan echt verschillen, maar je vindt ze vaak tussen de 20 en 100 euro, afhankelijk van het model. Check online winkels of forums — maar kijk altijd goed naar reviews! NinaSwitch: Zou het ook een idee zijn om een professional in te schakelen voor installatie? Iemand met meer ervaring kan misschien beter döllies maken. ExpertMark: Zeker! Als je het zelf niet vertrouwd, is naar een professional gaan een veilige optie. Het kan een paar euro extra kosten, maar je voorkomt wel veel gedoe. Succes met je zoektocht, GamePeter! GamePeter: Super bedankt voor alle info, iedereen! Ik ga alles even goed bekijken en beslissen. Misschien update ik jullie nog over mijn keuze! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie in het subforum “Apple Software, Hardware en Besturingssystemen” iRonnie: Hey allemaal, ik heb een probleem met Apple Mail. Het lijkt wel alsof het ’minder fijn werkt’ de laatste tijd. Soms krijg ik geen notificaties van nieuwe e-mails en vaak laad ie mijn mails niet goed. Hebben jullie daar ook last van? Iemand tips om dit op te lossen? ExpertSteve: Hoi iRonnie! Ik begrijp je frustratie. Apple Mail kan soms wat kuren hebben. Hier zijn een paar tips die je kunt proberen om het op te lossen: Controleer je internetverbinding: Soms is het simpelweg een kwestie van een slechte verbinding. Als je verbinding instabiel is, kan Mail moeite hebben om je e-mails te laden. Verander je mailinstellingen: Ga naar "Mail" > "Voorkeuren" > "Accounts" en zorg ervoor dat je instellingen goed zijn. Kijk ook of de serverinstellingen kloppen. Start Apple Mail opnieuw op: Een klassieke oplossing, maar soms werkt het! Sluit de applicatie volledig af en start hem weer op. Update je software: Zorg ervoor dat je de nieuwste versie van macOS hebt. Soms kunnen bugs in oudere versies problemen veroorzaken. Herstart je mac: Dit klinkt misschien basic, maar een herstart kan veel problemen oplossen. Probeer deze stappen eens en kijk of het helpt! Laat het ons weten! AppleEva: Thanks Steve, goede tips! Ik had laatst ook dat ik geen notificaties kreeg. Heb je misschien ook een idee hoe ik dat kan fixen? ExpertSteve: Ja, zeker! Voor notificaties ga je naar "Systeemvoorkeuren" > "Meldingen". Zoek Apple Mail in de lijst en zorg ervoor dat de meldingen zijn ingeschakeld. Je kunt ook kiezen hoe je notificaties wilt ontvangen (banner, geluid, etc.). Als je dat goed hebt ingesteld, zou je ze weer moeten krijgen. TechieTom: Ik had dit probleem ook een tijdje geleden. Het bleek dat mijn VPN een conflict had met Mail. Heb je dat misschien aanstaan, iRonnie? iRonnie: Dank voor de tips allemaal! Geen VPN aan, maar ik ga alles even checken. En hopelijk helpt het! Susan76: Ik vind het ook altijd zo irritant dat ’t niet direct werkt. Soms krijg ik ook geen afbeeldingen in de mails. Is dat iets dat samenhangt met de notificaties? ExpertSteve: Ja, dat kan! Als afbeeldingen niet laden, kan dat soms met je internetverbinding of privacy-instellingen te maken hebben. Ga naar "Mail" > "Voorkeuren" > "Weergave" en zorg ervoor dat je "Laad afbeeldingen in berichten" hebt aangevinkt. GadgetGuy: Zou het ook kunnen liggen aan teveel opgeslagen e-mails? Ik heb bijna 10.000 berichten in mijn inbox. Misschien is dat wel een probleem? iRonnie: Goede vraag, GadgetGuy. Ik heb ook een volle inbox. Dit ga ik zeker checken! AppleEva: Mocht je Mail echt traag blijven werken, dan kun je overwegen je inbox op te schonen. Archiveer oude e-mails of gebruik mappen. Dat maakt het overzichtelijker, en mogelijk sneller! TechieTom: Inderdaad, opruimen helpt! Ik doe het maandelijks bij mezelf, anders wordt het een rommeltje. En die ‘teveel berichten’-probleem kan best kloppen. iRonnie: Super bedankt iedereen! Ik ga aan de slag met alles wat jullie hebben gezegd. Fingers crossed dat t werkt! Lees het volledige bericht hier
  • Recente actieve topics

×
×
  • Nieuwe aanmaken...