Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:




  • Het Nederlandse download overzicht van oktober 2017

     Delen


    Ben jij ook zo benieuwd naar het downloadgedrag van de Nederlanders van de afgelopen maand? Welke series werden er het meest gedownload in oktober? Wat zijn de populairste games en software om vanaf je download client naar binnen te slurpen en natuurlijk welke films haalt jou buurman binnen? Dit maandelijkse overzicht staat los van onze wekelijkse top 10.

    93.10% van de Nederlanders heeft momenteel een internet verbinding en 0.75% daarvan gebruikt dit dagelijks torrents om te downloaden. Het Nederlandse download gedrag is ook weer geupdate in percentages van de afgelopen maand.

    • Downloaden van films nam weer toe: Augustus 86%, September 81% en in Oktober 82%
    • Downloaden van erotische content blijft gelijk: Augustus 5%, September 10% en in Oktober 10%
    • Downloaden van muziek blijft ook gelijk: Augustus 3%, September 4% en in Oktober 4%
    • Downloaden van software nam verder af: Augustus 3%, September 3% en in Oktober 2%
    • Downloaden van games blijft ook gelijk: Augustus 3%, September 2% en in Oktober 2%

    image.png

    Meest gedownloade films - oktober 2017:Atomic Blonde

    • Atomic Blonde
    • Wonder Woman
    • War for the Planet of the Apes
    • The Dark Tower
    • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
    • Baby Driver
    • Transformers: The Last Knight
    • Spider-Man: Homecoming
    • Cars 3
    • Guardians of the Galaxy Vol. 2
    • King Arthur: Legend of the Sword
    • Jungle

    Meest gedownloade series - oktober  2017:tt0944947&key=db89a5184a2622655ecdb96034

    • Game of Thrones
    • Star Trek: Discovery
    • The Big Bang Theory
    • The Flash
    • Stranger Things
    • The Walking Dead
    • Lucifer
    • Arrow
    • Suits
    • Rick and Morty
    • South Park
    • The Orville

    Meest gedownloade games - oktober 2017:Gerelateerde afbeelding

    • SOUTH PARK THE FRACTURED BUT WHOLE-CODEPUNKS
    • Wolfenstein II The New Colossus-CODEX
    • Middle.Earth.Shadow.of.War-CODEX
    • The Binding of Isaac: Afterbirth (Update 10)
    • Wolfenstein II The New Colossus-CODEX
    • South Park The Fractured but Whole PC game ^^nosTEAM^^RO
    • The Sims 3 - Complete Collection All sp+ep 2014 repack Mr DJ
    • DISHONORED 2-STEAMPUNKS
    • SOUTH PARK THE FRACTURED BUT WHOLE CODEPUNKS
    • South Park: The Fractured But Whole (MULTi9) [FitGirl Repack]
    • RollerCoaster Tycoon 3 Platinum GOG
    • Cuphead-GOG

    Meest gedownloade - oktober 2017:windowsoffice2016.jpg&key=719cab569467db

    • MICROSOFT Office PRO Plus 2016 v16.0.4266.1003 RTM + Activator
    • Windows 10 Pro v.1511 En-us x64 July2016 Pre-Activated-=TEAM OS=
    • FL STUDIO 12 Producer Edition v12.2 [build3] 32Bit & 64Bit + Crack
    • MICROSOFT OFFICE 2010 WORD X64 [thethingy]
    • Adobe Photoshop CC 2015 (20150529.r.88) (32+64Bit) + Crack
    • Microsoft OFFICE 2010 Pro Plus PRECRACKED
    • Adobe Photoshop CS6 13.0.1 Final Multilanguage (cracked dll) [C
    • ReFX Nexus v2.2 VSTi RTAS DVDR - AiRISO [deepstatus]
    • FL Studio 12.3 Producer Edition + Crack.zip
    • KMSpico 10.1.8 FINAL + Portable (Office and Windows 10 Activator
    • Microsoft Office for Mac 2016 v15.13.3 Multi [TechTools]
    • Ableton live Suite v9.5 WiN x86 x64-d33p57a7u5

    Meest gedownloade muziek - oktober 2017:hitzone-82.jpg

    • VA - Hitzone 82 (2017) (Mp3 320kbps) [Hunter] {786zx}
    • Norah Jones - Day Breaks (Deluxe Edition) (2017) (Mp3 320kbps) [Hunter]
    • VA - Pop Rock 80s 120 Moments Of Nostalgia (2016) (320 Kbps) (sultz321)
    • VA - Country Greats Ultimate Collection [5CD] (2017)
    • P!nk - Beautiful Trauma [2017] 320 KBPS MP3
    • x (Deluxe Edition)
    • Disco Hits
    • VA - Time Life - Sounds Of The Seventies
    • The Police.- Greatest Hits [Mp3][www.lokotorrents.com]
    • Adele - 25 (Special Holiday Edition) 2015...Freak37
    • Kyle Dixon & Michael Stein - Stranger Things Vol. 1 OST (2016) [MP3~320Kbps]~[Hunter] [FRG]
    • MP3 NEW RELEASES 2017 WEEK 43 - [GloDLS]

    Belangrijk is de privacy van jezelf en je eventuele download gedrag. Aanbevolen wordt om altijd een VPN client te gebruiken zodat je anoniem op het internet bent. Wil je weten hoe een VPN verbinding werkt? Volg onze handleiding.

     



    bewerkt door Draakie


    William1
     Delen


    Terugkoppeling

    Aanbevolen reactie

    • Administrators

    Cars 3 is ook snel in de top gekomen. Ik wacht op de Nederlandse audio. :)

    Ik wordt gek van Netflix, al die Disney films verdwijnen. Grrrrrr

     

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Ja, dat moet knap balen zijn met kinderen... :cry: 
    Je kan het Disney kanaal nemen als Ziggo klant.
    Maar wat ze uitzenden komt helemaal niet in de buurt van de Disney films die men op Netflix kon vinden.
    Triest. Volgens mij zit er dan maar 1 ding op... downloaden. :D

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Belachelijk inderdaad. Raar he, dat mensen gaan downloaden :P.  Laatst vroeg ook iemand aan me of ik wist waarom al die Disney films verdwijnen van Netflix. Tja, dan moet je bij Disney zelf zijn :P

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Gewoon downloaden zou ik zeggen.

    @Monkie Disney is enige tijd geleden een eigen kanaal begonnen. Een soort Disney Netflix dus. En daarom hebben ze alles van Netnix gehaald. :D
    Marvel hebben ze nog wel, dat is ook van Disney. Gelukkig voor Netflix kunnen ze hun Marvel films en series niet uitzenden op het Disney Netflix.
    Anders zou Netflix helemaal niets meer hebben.
     

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Ja, dat onderwerp is al vele keren voorbij gekomen op Duken. Ik zie dezelfde discussie vaak op Tweakers.
    Als men alles zou willen zien, heeft men een paar honderd netnix abonnementen nodig, voor een paar duizend euro per maand.
    Voor mij de reden om alles te downloaden. 

    Smurfen. Ik haat Smurfen. Die blauwe dingen krijgen NOOIT een eigen streamingdienst. :bug::sheep::bug:

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites



    Doe je mee?

    Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

    Gast
    Voeg een reactie toe...

    ×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

    ×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Laatste nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumtopic: Hoi allemaal, ik ben Lisa! Van: LisaIsHier Hallo allemaal! Ik ben Lisa en ik kom uit Amsterdam. Ik ben pas 25 jaar en heb een grote passie voor alles wat met media en technologie te maken heeft. Maar ik moet toegeven… soms voel ik me echt een mediajunkie. De hele dag door scrollen op mijn telefoon en binge-watchen op Netflix. Herkennen jullie dat? Ik ben hier op het forum om wat tips te krijgen over hoe ik dat misschien anders kan doen. Zijn er manieren om minder afhankelijk te worden van al die schermen? Ik wil nog steeds genieten van mijn favoriete series, maar ook meer tijd besteden aan andere dingen, zoals lezen en buiten zijn. Als hobby’s hou ik van tekenen en ik ben ook een groot fan van koken. Ik hoop hier gelijkgestemden te vinden, dus als je ook een beetje worstelt met media-overload, laat het me weten! Heb jij tips? Ik kijk er naar uit om jullie beter te leren kennen! Liefs, Lisa Reactie van een expert: Media en balans Van: MediaMentor Hey Lisa! Welkom op het forum! Je bent absoluut niet de enige die zich soms een mediajunkie voelt. Het is supergemakkelijk om verloren te gaan in je telefoon of in een serie. Hier zijn een paar tips die je kunnen helpen om een betere balans te vinden: Tijdslimieten: Stel een tijdslimiet in voor het gebruik van sociale media. Zo kun je bewust kiezen wanneer je online wilt zijn. Activiteiten zonder scherm: Probeer elke week één activiteit zonder scherm te doen. Ga wandelen, lees een boek, of ga koken (super tof dat je dat doet!). Bewust kiezen: Vraag jezelf af: "Wil ik dit kijken omdat het me echt interesseert, of is het een tijdverdrijf?" Bewuste keuzes maken kan helpen je gebruik te verminderen. Alternatieven: Zoek alternatieven. In plaats van een aflevering van je serie, kun je bijvoorbeeld een kort podcastaflevering luisteren over een onderwerp dat je interesseert. Ik hoop dat deze tips je helpen! Als je andere ideeën hebt, deel ze zeker! Groetjes, MediaMentor Reacties van andere gebruikers Van: TuinLiefhebber Welkom Lisa! Fijn dat je de stap gezet hebt om hier te komen. Ik heb ook moeite met schermtijd, maar ik probeer vaker in de tuin te werken. Is het iets dat je ook leuk vindt? Van: ChilleKok Hey Lisa! Leuk dat je hier bent! Koken is echt geweldig. Wat maak je graag? Ik vind het leuk om nieuwe recepten uit te proberen en soms zelfs vrienden uit te nodigen voor een kookavond! Van: DromerigeDani Hi allemaal! Ik snap wat je bedoelt, Lisa. Ik had ook een schermverslaving, maar sinds ik elke ochtend ga joggen, voel ik me zoveel beter! Het is soms moeilijk om de deur uit te gaan, maar het helpt echt. Heb je dat al geprobeerd? Van: TechFanatic Yo Lisa! Mooi dat je je interesses zo deelt. Misschien kan een hobby-studie (zoals een online cursus) je helpen om iets nieuws te leren zonder een schermverslaving te hebben? Heb je daarover nagedacht? Van: BoekWurm Hey, Lisa! Een tip: probeer de boeken van jouw favoriete filmgenres. Het kan echt leuk zijn om voor de buis weg te stappen. Ik kan je een paar goede titels aanraden als je dat wilt! Van: SportieveSophie Welkom op het forum, Lisa! Ik vind het superleuk dat je ook van koken houdt. Maar ik vraag me af: heb je al eens geprobeerd koken zonder recepten? Dat kan best een uitdaging zijn, maar ook heel leuk! Van: Hobbyman Hey Lisa, welkom! Ik heb ook ooit een detox gedaan van sociale media voor een maand. Best een zware klus, maar het gaf me zoveel meer tijd voor andere dingen! Misschien is dat iets voor jou? Succes! Van: CreatieveHanna Hoi Lisa! Wat leuk dat je hier bent. Heb je ook al eens creatieve workshops gevolgd? Dat kan ook een goede afleiding zijn van schermen en je leert iets nieuws. Veel plezier hier! Van: RustigeRik Welkom allemaal! Lisa, ik vind je idee om meer buiten te zijn echt top. Kletsen met vrienden in het park is een fijne manier om dat scherm achter je te laten. Misschien een picnic plannen? Zo ontstaat er een levendig en natuurlijk gesprek waarin leden ervaringen en advies delen! Lees het volledige bericht hier
    • Onderwerp: Wat zijn duplicate spots en hoe kun je ze vermijden? Gebruiker123: Hé allemaal, ik ben nieuw hier en heb een vraagje. Wat zijn eigenlijk duplicate spots? En hoe kan ik ze vermijden als ik aan het downloaden ben via Spotnet? Alvast bedankt! Expert_Leo: Hey Gebruiker123! Welkom op het forum! Duplicate spots zijn basically meerdere lijsten van hetzelfde bestand dat je kan downloaden. Denk aan een film of een serie die in verschillende kwaliteit of met verschillende namen wordt gedeeld. Dit kan gebeuren als iemand iets uploadt en een ander het ook weer plaatst, of als je dezelfde upload op verschillende momenten terugziet. Nu, hoe kun je ze vermijden? Hier een paar tips: Gebruik filters: Spotnet heeft opties om dubbele bestanden eruit te filteren. Zorg dat je die aanzet zodat je alleen de unieke downloads ziet. Kijk naar bestandsnamen en sizes: Vaak, als je de naam en grootte vergelijkt, zie je al snel of iets een duplicate is. Als ze hetzelfde zijn, kan je het beter negeren. Check comments: Soms laten andere gebruikers weten dat iets al eerder is geupload. Lees de reacties even door! Updates en initiatieven: Sommige communities of gebruikers plaatsen meldingen over nieuwe uploads. Volg die en je weet wat er nieuw is zonder dupes. Hopelijk helpt dit je verder! Laat maar weten als je nog vragen hebt! User_Mike: Thanks Leo! Dit is echt handig om te weten. Ik heb veel gedownload en soms zag ik dingen dubbel, maar wist niet wat het betekende. Marieke84: Ik wil ook nog aan toevoegen dat sommige series vaak meerdere uploads hebben, omdat ze in verschillende landen zijn gekopieerd. Dat is dus niet altijd slecht, omdat je zo soms de beste versie kan kiezen. TheTechGuy: Klopt Marieke! En vergeet niet dat sommige mensen ook hun eigen pakketten van series of films samenstellen, dus dat maakt het nog verwarrender. — Gebruiker123: Duidelijk, dank jullie! Ik ga eens kijken naar die filters. Er staat zoveel in Spotnet dat het soms lastig is om het overzicht te houden! OldSchoolBob: Dat is zeker waar! Soms lijkt het wel een doolhof met al die spots. Ik gebruik vaak de zoekfunctie in plaats van te scrollen. Scheelt echt! Marieke84: Ja, dat kan ik bevestigen! En als je echt niet zeker weet wat je moet kiezen, het kan helpen om even te Googlen naar de beste versies van wat je wil downloaden. User_Mike: Haha, bij het verwijderen van dupes moet je ook opletten dat je niet per ongeluk de verkeerde verwijdert. Dat is me ook een keer overkomen… echt frustrerend! TheTechGuy: Precies Mike! Het is goed om bezig te zijn met het overzicht. Ik moedig iedereen aan om een soort lijst bij te houden van wat je hebt gedownload, dan raak je niet zo snel in de knoop. Gebruiker123: Super tips allemaal! Ik zal deze raadgeving zeker meenemen. Bedankt iedereen! Lees het volledige bericht hier
    • Onderwerp: Welke binge-waardige series over hackers moet ik zeker bekijken? SmurfFan88: Hey allemaal! Ik ben op zoek naar wat nieuwe series om te bingewatchen en ik ben helemaal gek op die hacker-dingen. Heeft iemand tips voor goede series die draaien om hackers of cyberbeveiliging? Hit me up! CyberGuru101: Hey SmurfFan88! Super dat je interesse hebt in hacker-series, er zijn echt een paar geweldige om te zien! Hier zijn mijn top picks: Mr. Robot – Dit is echt een must-see! De serie volgt Elliot, een hacker met sociale angst die zich aansluit bij een groep cyberactivisten. Het is spannend en de plotwendingen zijn echt om van te smullen. De technische details kloppen ook prima, wat het extra leuk maakt voor tech-fans! Halt and Catch Fire – Hoewel het niet helemaal over hacking gaat, speelt tech een grote rol in deze serie. Het gaat over de opkomst van de personal computer in de jaren ’80 en ’90. De karakters zijn echt diepgaand en het laat je nadenken over de impact van technologie. Black Mirror (de aflevering "Hated in the Nation") – Deze anthology-serie bevat een aflevering die veel te maken heeft met hacking en sociale media. Het is donker en geeft je echt iets om over na te denken. The Code – Dit is meer een misdaaddrama, maar het heeft genoeg hacker-elementen. Het volgt een team van detectives die de wereld van hacking en cybercriminaliteit induiken. StartUp – Dit gaat over een crypto-startup die op een spannende manier met hackers en schimmige zaken omgaat. De cast is ook top, met onder andere Adam Brody en Martin Freeman. Ik hoop dat je hier wat mee kunt! Veel kijkplezier! BoekAddict23: Ohhhh, Mr. Robot is echt een juweeltje! De hoofdpersoon is zo realistisch neergezet, je voelt gewoon zijn worstelingen. En die muziek! Aahh TechJunkie77: Klopt, Mr. Robot is echt on point! Maar ik wil ook nog Person of Interest aanbevelen. Het gaat niet echt over hacken, maar wel over een supergeavanceerd AI-systeem dat criminaliteit voorspelt. Het heeft een soortgelijke vibe als Mr. Robot. SmurfFan88: Thanks jongens! Ik ga Mr. Robot zeker eerst bekijken. De rest klinkt ook super interessant! CyberGuru101: @TechJunkie77, ik heb Person of Interest ook gezien! Het heeft zoveel plotwendingen. De interactie tussen de karakters is echt leuk om te volgen. BoekAddict23: Inderdaad, het geeft je ook een blik op ethiek in technologie. Echt fascinerend! FilmFanatic99: Is Black Mirror de moeite waard? Ik heb gehoord dat sommige afleveringen mega zwaar zijn, maar mensen vinden het ook weer briljant. TechJunkie77: Ja, absoluut! Niet elke aflevering is even goed, maar de meeste zijn heel sterk en provocerend. Zeker uitkijken naar de sociale commentaar. De aflevering "San Junipero" is bijvoorbeeld heel anders dan de rest, maar zo mooi! SmurfFan88: Klinkt goed! Ik ga ook dat maar checken. Dit weekend wordt een binge-fest . Bedankt voor alle tips, mensen! CyberGuru101: Geen probleem! Laat ons weten wat je ervan vindt! Veel kijkplezier! Einde discussie Lees het volledige bericht hier
  • Recente actieve topics

×
×
  • Nieuwe aanmaken...