
Gids: Hoe genereer je willekeurige e-mail adressen met discord en een bot?
Wat is E-mail Bot:Â
De email bot van DevIT Software is een tool die je kunt gebruiken om unieke e-mailadressen te genereren voor elk kanaal in je Discord-server. Dit is handig als je bijvoorbeeld meerdere kanalen hebt en je wilt dat e-mails naar specifieke kanalen worden gestuurd zonder je persoonlijke e-mailadres te delen. Het biedt privacy en gemak voor alle leden van je server.
Wat heb je nodig?
- Discord Account
- Een webbrowser
- De bot
Let op: Deze e-mailadressen kan je alleen e-mail op ontvangen en NIET gebruiken om email te verzenden !!
Hoe maak je je eigen Discord Server?
Alleen van belang als je nog geen EIGEN DISCORD SERVER hebt!!
-
Druk op het plusje Voeg een server toe
 -
Druk op Zelf Creëren
-
Druk op Voor mij en mijn vrienden
-
Geef het een leuk plaatje en vul een naam in en druk op CreërenÂ
-
Gefeliciteerd je hebt nu je prive server
Hoe nodig je de Bot uit?
-
Open je Webbrowser
-
Ga naar deze Link
-
Druk op Invite
-
Klik op Ga verder in Discord
-
Druk op Doorgaan
-
druk op Authoriseren
-
Nu zie je dat alleen jij en de Mail Bot daar zijn
Hoe maak je een kanaal in Discord
De Bot maakt een willekeurig e-mail adres per kanaal, daarvoor hebben we kanalen nodig.
Mocht je een e-mail adres beu zijn dan kan je het kanaal gewoon verwijderen (Met alle data)
-
Druk op het plusje
-
Druk op Tekst, geef het een Naam (Dit is ook het eerste deel van je e-mail adres) druk daarna op creëer kanaal
Hoe maak en verwijder je een e-mail adres met de bot:
Nu hebben we alles opgezet zoals dat heet en kunnen we daadwerkelijk aan de gang met het maken van een e-mail adres. Je kan per kanaal een email adres aanmaken en verwijderen
-
ga naar je aangemaakte kanaal in je eigen discord server
-
ga naar het textvak en type /connect en druk op enter
-
nu zie je een willkeurig adres, dit is je E-Mail
-
Kopieer en plak deze als extra in het kanaal en druk op enter, dan heb je altijd een back up
Dit email adres kan gebruikt worden op elke willekeurige website en ben je er klaar mee dan type je /disconnect dan is dit email adres NIET MEER GELDIG EN VERWIJDERD, type je nu weer /connect krijg je een NIEUW willekeurig adres in dit kanaal. De adressen beginnen altijd met de NAAM van het KANAAL!
Moet het echt helemaal weg type /disconnect en verwijder je het kanaal.
Extra informatie:
E-mailontvangst: E-mails die naar dat unieke adres worden gestuurd, komen in dat specifieke kanaal terecht, zodat gebruikers die e-mails kunnen bekijken zonder dat ze de privégegevens van iemand anders zien.
Geen tussenstop voor e-mail: In principe worden de e-mails direct doorgestuurd naar het kanaal waarin ze zijn ontvangen. Er is dus geen "tussenstop" waar e-mails eerst ergens anders heen worden gestuurd voordat ze het kanaal bereiken.
Privacybeleid: Het is waarschijnlijk dat de bot de e-mailinhoud alleen lokaal in het kanaal opslaat en geen langdurige opslag of verwerking buiten de Discord-server gebeurt. Dit kan helpen om de privacy van gebruikers te beschermen.
Let op: DevIT Software biedt een Email Bot aan die unieke e-mailadressen genereert voor gebruik binnen uw Discord-kanalen. Volgens hun ondersteuningspagina wordt de inhoud van ontvangen e-mails niet buiten het betreffende Discord-kanaal opgeslagen. Voor gedetailleerde informatie over hoe DevIT Software omgaat met gegevens en privacy, verwijzen ze naar hun algemene privacybeleid. Dit beleid biedt inzicht in hun praktijken omtrent gegevensverzameling en -bescherming. DevIT.Group
Hoewel de beschikbare informatie suggereert dat er geen tussenopslag of externe verwerking van uw e-mails plaatsvindt buiten Discord, is het raadzaam om het privacybeleid zorgvuldig door te nemen en bij specifieke zorgen rechtstreeks contact op te nemen met DevIT Software voor verdere verduidelijking.
Â
Â
bewerkt door Girev
-
1
Aanbevolen reactie
Piraatje 1337
Geplaatst 18 uur geleden
De handleiding van de VPN verbinding staat hier.
Doe je mee?
Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.